• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League Of Legends Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Iyethshar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bunu ne kadar zamanda yaptın mesela bende oyuna para vermedim daha ama en az 2 yıl + zaman gerekir bunu yapmak için zaten farkındaysan silkroada benzer dedim silkroaddada para verdiginde daha hızlı oluyor işler aynı şey lol içinde gecerli senin 5-6 ayda ip ile almanın ihtimali cok az uyumayıp 24 saat oynarsan alabilirsin bu arada sende butun karakterler varmı orasını da bilemem ama dediklerim doğru

----------

Oyuna yeni başlayanlara kolay karakterleri öneririm bunuda karakterlerin üzerine tıklayın orda zorluk derecesi yazıyor ben master yi ile başladım teemoda olur garende olur skype da ekli olman lazım bende

biraz araştır nasıl hızlı ip kasılır diye konular var anlarsın sonra

Ben bota koyarak toplam 92'ye yakın champ aldım tam sayısını bilmiyorum

Kilitle o zaman konuyu 400 RP'yi harcamışsın zaten :spn:

Birincisi konu benim ayık ol :D

İkincisi sen sadece rpyi harcadığımı biliyorsun,yeni karakter açtım.Oyunu çözebilmiş değilim.Tekrar tekrar konu açmak yerine buradan tüm yapamadıklarımı yazıcam ki bunuda zaten konunun en başında belirtmiştim.Zahmet edip 1. sayfa 1. posta bakarsan anlarsın :)

Birincisi konu benim ayık ol :D

İkincisi sen sadece rpyi harcadığımı biliyorsun,yeni karakter açtım.Oyunu çözebilmiş değilim.Tekrar tekrar konu açmak yerine buradan tüm yapamadıklarımı yazıcam ki bunuda zaten konunun en başında belirtmiştim.Zahmet edip 1. sayfa 1. posta bakarsan anlarsın :)
leblancı öğren çok fena herodur söyliyim hele o lvlde pro olursa 30/0 skorlar bile yaparsın o derece çok kolay kill alıp çok kolay kaçabilen herodur :D

Aldım almasınada işte rp ile aldım.Onunla skin al diyorlar çözemedim olum ben bu işi :D
ya olm hata yapmadın sakin ol. ip ile skin alamadığından rp ile skin al demişler sonuçta 30 levele kadar kasıcan dolayısıyla ip de kasılıcak yani mantıklı olan tabiki ip ile champion alıp rp ile skin almak fakat zaten 400 rp büyük bi miktar değil 20 lira verirsin alırsın 1800 rp ne skin istiyosan alırsın :D

----------

ne botu la milleti yiyorsunuz burada :D
ne yemesi ? oho :D sen bizi malmı sandın lae :D trde arkadaşlık sistemi olsaydı sen görürdün bendeki sistemi :D oto üyelik açıp otomatik olarak belirli lvla kadar kasıyolar ayrıca üyeliği verdiğin ref linkinden üye ediyolar yani sen sabah açık bırakıyosun pcyi akşama bi geliyon rp mi dersin skin mi dersin herşey geliyo ref sisteminden :D ama trde yok işte :(

Geri