• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League Of Legends Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Iyethshar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Murat benden resimle oynamamı bunun için mi istedin !? Ayıp değil mi !? Utanmaz yalancı seniiii :nse:

Başlığı değiştirip sohbet konusu haline mi getirsem ? İsteyen herkes sorununu bildirir böylelikle fazla konu açılmaz he? :D

sağlam bir build sağlam rün kabiliyet ile çok ciddiyim nasus çok korkutan surrender verdiren bir şampiyon:)
bak bir maçta nasus q stack ıma mesela :D
vbh09.png
Aynen öyle geçen maçlarda nasıl oynadığımı gördün.
naughty.gif

1050 RP oldu.1438 IP oldu ben şimdi bunları harcamadan duramam bana bi yardım edin napayım bunları ben :D

----------

Şşşşşş yok mu kimse alovvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

Olm haftasonunu bekle saglam champlar indirime girer 2 tane champ alırsın boru gibi :D

vd5p3.jpg

Beyler farm üzere oynuyorum haliyle tfler hep bensiz geçiyor. Kolay oldu kaybetmemiz. Farmımda dakikaya göre normal değil. Nasıl yapacağım anlamadım bir türlü :D

Geri