• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League Of Legends Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Iyethshar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ya olm hata yapmadın sakin ol. ip ile skin alamadığından rp ile skin al demişler sonuçta 30 levele kadar kasıcan dolayısıyla ip de kasılıcak yani mantıklı olan tabiki ip ile champion alıp rp ile skin almak fakat zaten 400 rp büyük bi miktar değil 20 lira verirsin alırsın 1800 rp ne skin istiyosan alırsın :D

----------

ne yemesi ? oho :D sen bizi malmı sandın lae :D trde arkadaşlık sistemi olsaydı sen görürdün bendeki sistemi :D oto üyelik açıp otomatik olarak belirli lvla kadar kasıyolar ayrıca üyeliği verdiğin ref linkinden üye ediyolar yani sen sabah açık bırakıyosun pcyi akşama bi geliyon rp mi dersin skin mi dersin herşey geliyo ref sisteminden :D ama trde yok işte :(

Yeni üyelik açtım ondan devam ederim hemde Garen'i çok övdüler onu almayı düşünüyorum tabii size göre nasıl ?

arkadaşım hesap aç eu weste gel sonra o rpye dokunma ip biriktir sonra ip ile ilk alacagın 450 IP ile master yi zaten 3-4 maça olur o para daha sonra garen alırsın 400RP 'de birakıcan durucak indirime giriyor 3150 ve 4800'lik IPlik champler 395 RP'ye düşüyor onlardan alıcan bitane geri kalan herşeyi IP' ile hallet oyunu oynadıkca kavrarsın ben 19lv'lim O bedava rp ile karma almıştım 395'e çok da memnum bir şey daha master yi ve garen bu tür champler başlangıc için iyiidir iyi kasarsın ama ileride daha iyi oyuncularla oynamaya başladıkca artık yetmez olucak o yüzden bi champion ile oynama sürekli farklı dene karşındaki rakibin ne yapacagını da anlarsın sende tanırısn ama tabi en iyi oynadıgn champleri kenara koy

mesela ben 6300 IP biriktirdim günlerce sonra aldım fiora - master'yinin kadın versiyonu master yi çok iyi oynadgıım için o da çok iyi geliyor ama farkı var ve iyi oyunculara karşı gidiyor baya mesela xin zhao op'du (over power) güzeldir bu tür şeyler yani yavaş yavaş olucak sen benle takul da

BurnBot botun linkini izin varsa koyucam sonra. Parali 9¤ fakat sinirsiz, aram oyniyor trde 20 25 lvle kadar kastim sonra biraktim bota birakmayi. 3 gunde kolayca 30 lvl olabilirsiniz ve ip kasabilirsiniz. Bunun refferal botuda var fakat turkiye serverinde refferals yok. :)

BurnBot botun linkini izin varsa koyucam sonra. Parali 9¤ fakat sinirsiz, aram oyniyor trde 20 25 lvle kadar kastim sonra biraktim bota birakmayi. 3 gunde kolayca 30 lvl olabilirsiniz ve ip kasabilirsiniz. Bunun refferal botuda var fakat turkiye serverinde refferals yok. :)
işte benim dediğim o çağrı trde bi türlü açmadılar hiç soranda yokki adamlar açsın

----------

Yeni üyelik açtım ondan devam ederim hemde Garen'i çok övdüler onu almayı düşünüyorum tabii size göre nasıl ?
kanka solo topa çıkıyosun ilk itemin doranın kalkanı sonra karşıdaki adama göre ya hız veren bot al yada armor veren bot sonra gün ateşi sonrasında warmog sonrasında takımda 2 ap varsa yada 1 tane sağlam ap ruh gömleği sonrasında da bu tür armor itemleri al oyun sizde :D ilk e yi upla minyon arasına gir farm topla baya

1 yıldır oynuyorum bot falan duymadım ne diyorsunuz siz arkadaş :) caner anlat bakalım ne yapıyor bu bot:drym:

Elimde şuan bot var. Dominion oynuyor 7 levelden itibaren koyabiliyorsunuz sınır olduğu için dominionda senin yerine oynuyor arada bi loose alıyor falan ama skorları iyi şekilde oynuyor

Paraya falanda gerek yok beleş benimki :D

Kimse yediğim yok ama bot yasakmı bilmiyorum ben kendim kullandım geçen sene bütün kış okula giderken koydum ve hergün yaklaşık 3-4k ıp kasıyordum 7/24
oluyordu sınavlarımada çalştım rahattım :) DERİN NOT: FATURA TUZLU GELİYOR

----------

Soraka bot vardı ondanmı bahsediyorsun :D

Hayır benimki jax bot :D

Saka yapiyorum zaten. Elo kac? sen platin degilmiydin ?.
çok uğraştım ama gold 3 e kadar yükselebildim bronz 5 te başlamıştım sezona artık 4.sezonu bekliyorum.İP le hep şampiyon aldım ileride sıkıntı çekiyorum rün page sıkıntım var size tavsiye iplerinizi daha çok rün pagelere saklayın

Gençler IP ile hangisini alayım şimdi ? Hangisi ile kolay kill alabilirim?

4968Wbp.png

Ben şimdilik oyunu iyi öğrenebileceğim bir şamp. istiyorum açıkçası.Biraz kavradıktan sonra elbette daha iyi işlere imza atmaya çalışıcam :D
sen beni ekle Ithilien nick rehberini hazırlayacağım sezon 4 için çoğu şampiyonun ama sana özel kabiliyetleri anlatırım alacağın şampiyonun. Bak onların ip leri ucuz rp ni harcama boşuna indirimleri bekle ücretsiz olanları dene onlarla da anlarsın oyunu zaten genel metayı anladıktan sonra uyum sağlayacağına inanıyorum. İlla ada alacağım diyorsan garen al

sen beni ekle Ithilien nick rehberini hazırlayacağım sezon 4 için çoğu şampiyonun ama sana özel kabiliyetleri anlatırım alacağın şampiyonun. Bak onların ip leri ucuz rp ni harcama boşuna indirimleri bekle ücretsiz olanları dene onlarla da anlarsın oyunu zaten genel metayı anladıktan sonra uyum sağlayacağına inanıyorum. İlla ada alacağım diyorsan garen al

RP harcamıyorum zaten.Az biraz IP var onu bi harciyimde rahat uyuyim :D
Alıyorum Garen'i sanada güveniyorum :D

Silkroaddan kalan sp bitirme hastalığı bu bendeki :(

RP harcamıyorum zaten.Az biraz IP var onu bi harciyimde rahat uyuyim :D
Alıyorum Garen'i sanada güveniyorum :D

Silkroaddan kalan sp bitirme hastalığı bu bendeki :(
ben altın kümede bile ranked maçında arada bir garen oynuyorum.Kendisi üst koridor yani solo top şampiyonudur ve birçok şampiyonu da counterlayabilecek durumdadır.Ultisini (R'yi) canı azalan kişiye atmanı tavsiye ederim ne kadar canı azsa o kadar çok vuruyor.Kaybettiği can ile orantılı yani

ben altın kümede bile ranked maçında arada bir garen oynuyorum.Kendisi üst koridor yani solo top şampiyonudur ve birçok şampiyonu da counterlayabilecek durumdadır.Ultisini (R'yi) canı azalan kişiye atmanı tavsiye ederim ne kadar canı azsa o kadar çok vuruyor.Kaybettiği can ile orantılı yani

Evet bunu sınıf arkadaşım söyledi.Canı %50'deyken ulti at ölür diyordu :D Ben bu Gareni çözmeye çalışayım şimdi.
Çok teşekkür ederim,rehberlerini dört,beş gözle bekliyorum :D

Evet bunu sınıf arkadaşım söyledi.Canı %50'deyken ulti at ölür diyordu :D Ben bu Gareni çözmeye çalışayım şimdi.
Çok teşekkür ederim,rehberlerini dört,beş gözle bekliyorum :D
hepsini hazırlayacağım arkadaşlar 2 gündür başım ağrıyor çözümünü buldum :D
caykur+kalafatoglu+60542+26032012195755.jpg

çay tiryakileri anlar bu durumu :D

Geri