• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Lys-ygs

Türkçe matematik giriyorsun hukuk için :) 2 sene önce Sözel di şimdi eşit ağırlık :)

Milleti savunurken veya yargılarken işlem yapmamızı istiyorlar herhalde :)

Aslında bölümündeki derslerinin ağırlığına göre giriyorsun. Sen üni.ye gidince sadece hukuk derslerini alacağını düşünmüyorsun herhalde?
Mesela ben MF tercihi yaptım ama tarih ve türkçe görmek zorundayım

Hukuk'un sözelden alınması çok saçma oldu.Neyse zaten kazanamazdım :) Sinema ve Televizyon akar. Bakalım kazanabilecekmiyiz Mimar Sinanı felan.Çok zor gerçi ama uğraşıcaz bakalım.

----------

Değişen ne oluyor ben tam anlamıyorumda?

Değişen hiç birşey yok.İstediğin tüm sınavlara giriyosun.Ygs zaten tek standart ona giriyosun. Lys dede part part işte.Hepsine gir sen.Sonunda tercih yapıyosun işte puanın tuttuysa gidersin Hukuk'a

----------

Aslında bölümündeki derslerinin ağırlığına göre giriyorsun. Sen üni.ye gidince sadece hukuk derslerini alacağını düşünmüyorsun herhalde?
Mesela ben MF tercihi yaptım ama tarih ve türkçe görmek zorundayım

Ne bileyim yinede tarihi geçte Türkçe her bölümde lazım oluyor ama mesela Hukukta matematik görmek yersiz olur. Radyo,tv,sinema bölümlerinde felan yok zaten sayısal tek bir ders bile yok :D

Geri