• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mahkemeyle ilgili soru

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Xector291
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Düşüncemle uzlaşan biri çıktı ayrıca yaşı 15 felan değil bildiğim kadarıyla 21 - 25 yaş arası onun yaşı

Değişen bişey olmayacak 18 de olsa 15 de olsa.
Ailesiyle görüşmek istiyorum adresini veya telefon numarasını bi bulsam anında aricamda verdiği numarada sürekli kapalı neler kaçırdığının farkında değil

İşte meselede o zaten Umut. Bunu kedisi düşünecek ben bu b.oku yersem hayatım kayar. Düşünmüyarsa dolandırılan hiç düşünmez.
Tabi şimdi bu davanın karşı tarafa korkunç sonuçları olacak hem maddi hemde manevi baya yıpranacaklar orası kesin . Zaten davayı açan arkadaşta bunları düşünmüştür. Cocuğun kendisine dava açmak isityor ama unuttuğu bir şey var bu cocuk daha ailesi ile birlikte ceza aldığında tüm aile cezalandırılacak otomatik olarak karşı tarafa bırakacağı iz büyük olacak
Şahsi fiktrimi söyleyim dolandırdığı cocuğun geleceği ve istikabi tamamen bu arkadaşın elinde.
Doladırıcı olduğu iddaa edilek kişi nasıl bir dert açtığının farkında değil başına .Bir kaçtane char falan soyup sıyırdıysa bunuda öle birşey sanıyor her halde ama bu iş ona benzemez .Facebooktan engellediğinde bu iş bitmiş olmuyor farkında değil.
Arkadaş davasını geri cekmez ki çeksede kamu davası acılacak ve kesin ceza alacak.
Sadetle o cocgun hayatına har halukarda kaydı devlet memuru işçisi vs olamaz özel sektörde simitçiye baş vursan artık o bile sabıka kaydı istiyor ki dolandırıcılıktan alacağı ceza ile allahın kulu onu işe almaz.

Faceoboktan yeni hesap açıp msj attım keyife bağlı uyardım ben insanlığımı yaptım.Davayı açtığım gibi hayatı kararıcak ve 190 tl için düşmanımın bile başına böyle bişey gelsin istemem.Kendi bilir ben uyardım beni tekrar engellerse hemen davayı vericem.Kaybetme ihtimalim yok herşey ortada hiç bişey kaybetmem.Ama kazanırım ben onu uyardım gerisi onun keyfinde...

Bende Umut'a katılıyorum ben senin yerinde olsam direk dava işlerine girmezdim zararımı ailesini arayarak tahsil etmeye çalışırdım çünkü eğer dava işleri olursa çocuğun hayatı gerçekten kararır ve bence direk o kadar katı bakmayın çocuk daha o kadar çok tecrübesiz ve küçük ki 190 tl para onu cezbetmiş ve böyle birşey yapmış .. Yani herkesin hata yapma şansı vardır değilmi ? Benimde tavsiyem ailesine ulaşman yönünde bol şanslar dostum :)

ya kardeşim böle bi mantık yok ben dolandırırım bunu sonra engellerim keyfime bakarım 190 liranın tadını çıkarırım bu arkadaş iyi niyetinden kaybetmiş parasını ama elinde dava açma imkanı var ne güzel sonuna kadarda haklı gerekse kanıtları gerekse konuşmalar yani böle kişiler toplumda olmamalı o sabıka kaydına işlesinki akıllansın düşünseydi bunu yapmadan önce bu arkadaş 190 lirayı yoldan toplamıyor yani herkes için günümüzde iyi bi para ayrıca parasını geçtim yapmamalıydı tölerans falan diyenleri şiddetle kınıyorum hala bu olayın peşini bırakma kardeşim davanı aç

190 tl az para değil doğru ama ancak dava ederse hayatı gidecek sadece 190 lira dan dolayı. Bence öncelikle ailesiyle konuşması eğer uzlaşmaya varamazlarsa gidip gerekeni yapması gerekir ki eğer mahkemeye gider ise hayatı yanacak bir işe bile giremeyecek ki bunları geçtim eğer arkadaş öncelikle dava açarsa akıllanması için iş işten geçecek

Evet facebooktan uyardım ve gene engelledi.Yarın ilk iş gidip dava edicem.Tüm masrafları karşıya yıkıp max seviyede bi tazminat davası akıllansın.Gerçekten 190 tl çok büyük bi mevla heralde.Ailesi umrumda değil artık şu saatten sonra 1 gram acımıyorum..
Onun zararı tahminen 5-6 milyar mahkeme masrafları bende tazminat davası açıcam 4-5 de ordan zarar edicek.Bu kadar kötü olmasını istemezdim ama bana başka yol bırakmadı.
Çağlayan adliyesine gidip bitiricem bu işi.

Evet facebooktan uyardım ve gene engelledi.Yarın ilk iş gidip dava edicem.Tüm masrafları karşıya yıkıp max seviyede bi tazminat davası akıllansın.Gerçekten 190 tl çok büyük bi mevla heralde.Ailesi umrumda değil artık şu saatten sonra 1 gram acımıyorum..
Onun zararı tahminen 5-6 milyar mahkeme masrafları bende tazminat davası açıcam 4-5 de ordan zarar edicek.Bu kadar kötü olmasını istemezdim ama bana başka yol bırakmadı.
Çağlayan adliyesine gidip bitiricem bu işi.

en dogrusu senin onu 2 kez uyarman bile hata bunu yapmış biri herşeyi göze almış demektir inş hayatı kararırda aklı başına gelir

Bu kişi daha önce görmüştüm 1-2 kişiyi daha soymuştu.
hatta web siteleri fln vardı.

Bu sefer yanlış kişiye rastladı ben parayı yolda bulmuyorum 190 tl için 7-8 gün çalışıyorum ben neden boşa gitsin ki ?

Sende haklısın kardeşim nediyimki 10 tl çalsalar bile bu hırsızlıga girer.
tabiki 10 tlsinde değilim fakat belki 10bin lira olucakdı ozaman onuda çalardı kast ettigim bu.

Mahkeme başlatıldı 1 hafta içinde bildiri gidicekmiş herkese teşekkürler !!

En iyisini yapmissin. Boylelerine acimicaksin. Cocuksa cocuklugunu bilecek. Ben kucukken altima s.cardim buyuklerime saygimdan. Bu cocuk g.tunun b.kuyla oyle dolandiricilik falan yapiyo. Ustune engellemeler falan. Senin durumunu yasamis kadar sinirlendim suan. Surunsun de akli basina bi gelsin. İnsallah cok seyler kaybeder.

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri