• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxiye girince hissettikelerim (ss)

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Evet genelde maxiye girince konulara mesaj atanlarda şöyle havalar seziyorum resimli anlatıcam beyler raat.

Playboy tayfa;
Genelde karı kız mevzularında en önde olur.Her konuda akıl verir her konuda bilgili olur.

PlayBoy-Tav%C5%9Fan%C4%B1.jpg

Aynştayn tayfa;
Bu tayfa genelde yardım konularında olur.Bilmediği birşey olsa bile gider hemen guguldan bakar artistlik taslar gibi yapar ama taslayamaz :/
Albert_Einstein_Head_cleaned.jpg

İşsiz tayfa;
Bunda bende varım sanırım :D Her konuyla alay eder olayları ciddiye almaz alanıda sevmez :D
1138.jpg

Ciddi insan tayfası; (En sevdiğim)
Bu tayfa genelde ciddi mesajlar atar hatta okadar ciddilerki mesajına gülücük felan eklemez yani ben ciddiyim der.Ciddiliği belli etmek için virgül noktayı son derece mükemmel kullanır.İşsiz takılanlara bulaşıp laf sokarlar.Sanki devlet kuruyor:(
3327498_313x170.jpg

Aklıma geldikçe eklerim :D

Abaza tayfa;
Playboy tayfadan farklı olarak bu tayfa henüz ilişki tecrübesi edinmemiş eliyle dost geçinen içinde karı,kız geçen konuları yakından takip eden yeri geldiğinde yorumunu esirgemeyen tayfadır.
11841057610mmm1pk4.jpg

Abaza tayfa;
Playboy tayfadan farklı olarak bu tayfa henüz ilişki tecrübesi edinmemiş eliyle dost geçinen içinde karı,kız geçen konuları yakından takip eden yeri geldiğinde yorumunu esirgemeyen tayfadır.
11841057610mmm1pk4.jpg

AHUAUUDSf bunu unuttum laan :D :D :D

bide takılmayan tayfa var yardım konusu açınca kimse cevap vermiyor ya

images

Artık işsizlikden çıktın sanırım. Global mod.sun bir işin var forumda boş boş dolanmıyorsun. :D

Sayın Erdeniz kardeşim; youtube bölümünde başarılarının devamını dilerim.

Geri