• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mbot'ta BP Silk Point Toplatma

Khannelles

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ocak 2011
Puanı
17
Arkadaşlar bilmeyen arkadaşların çok olduğunu gördüm ve konuyu açmaya karar verdim...

İlk olarak Mbotu açıyoruz.Daha sonra Eşyalar sekmesine geliyoruz.Sağdaki ayarları benimki gibi yaparsanız pet ile toplar silk pointleri.

brvmk.png

Ara yazan yere coin yazıyoruz ve böyle şeyler çıkıyor . Hepsini seçiyoruz sağ tıklayıp Pet ile topla diyoruz . (El ile toplayacaklar topla'yı seçsin) Ve daha sonra Ayarları uygula diyoruz .
brvr7.png

Son olarak ayarları kaydet diyoruz ve tamam artık pet veya karakter silk pointleri toplar. :)
brvs4.png

Çok gerekliydi Teşekkürler :)

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

Geri