• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mbot'ta BP Silk Point Toplatma

Biz Düz Mantık Silk Yazıyorduk Coin Aklıma Hiç Gelmedi Teşekkürler.

Ya benim char toplamıyor silk pointleri dediğinizi yaptıım ama toplamıyor elixsirleri falanda toplamıyor :(

----------

Tamam şimdi toplamaya başladı

Eline sağlık kardeşim, 2 gündür arıyordum sadece ben değil uzun süredir arayanlar içinde çok iyi oldu bu konu. :)

Bende bir türlü olmadı, ne char topluyor ne pet. İkisinide denedim. Yardımcı olurmusunuz.

Bende bir türlü olmadı, ne char topluyor ne pet. İkisinide denedim. Yardımcı olurmusunuz.

Arena coini toplatmak istediğiniz koşulları seçin.(Karakter toplasın , Pet toplasın)Daha sonra Eşyalar -> Hangisini seçtiysen : Eşyaları karakterimle topla , Eşyaları petimle toplaya tik at.

Tamam tekrar deneyeyim geliyorum

----------

Pet sadece Gold topluyor :/

----------

Bu arada bendeki mbot crack ingilizce. O yüzden mi ki? Versiyon farklılıgı falan?

Tamam tekrar deneyeyim geliyorum
Pet sadece Gold topluyor :/
Bu arada bendeki mbot crack ingilizce. O yüzden mi ki? Versiyon farklılıgı falan?

Dil ile ne alakası var.Arena coinin üzerine gel sadece ''B'' yap.Ayarları kaydet ve Eşyaları pet ile toplaya tik at.

Sag tıklayıp Apply Settings'e basınca oldu :D Eyvallah sağolasın.

kardeşim bunu acil cevaplasın biri..msj olarak yazın sbotta bu blackpearl silk point ı nasıl toplatıcam 80 Capta Onuyorum bı Yardım Lutfen Mbot Klaktıgına Gore... Yardım...

Sbotta'da Coin olarak aratınca çıkar aynı şekilde toplatacaksın.

kardeş bndede aynı sorum vardı ümit abiye bildirdim teamdan girdim halletti çalışıyor bot

Arkadaşlar mbot kullanıyorum item listesinde coin yazınca sadece SN_ITEM_ETC_ARENA_COIN çıkıyo onuda toplat diyorum yerden VipCoin toplamıyor

silk point ne işe yarıyor onları topşayınca noluyo bi anlatırmısınız?

Geri