• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nautilus Server ve Oyun Bilgileri

RUZy8.png

Kolay Gelsin oyuna zamanla baya bir değişiklik geleceğine inanıyorum başarılar :alkis

onu söylediğim arkadaş tartışma istemiyor gibi bnde o yüzden öyle yazdım. tabi tartışma olucak ama her şeydede olmaz dimi :)

Aynen istemiyorum ben şu laf sokmaya çalışan bişey yapıp milletin gözüne girmek isteyenlerden bıktım, diyinki az sabredin gelsin birisi konuyu kitlesin sonra bi süre sonra server açılsın oynayalım keyfimize bakalım geliyor gidiyor size laf yetiştirmekten işim aksıyor arkadaş aksıyorsa foruma bile girme sen işini yap sonrada yok efem emeğe saygınız yok sonra ceza puanı -,-

Akıllı arkadaşım error-soft'a onlar koymuyor. Error-Soft yöneticileri tek tek onay veriyor. Daha fazla ağzını açmamanı öneririm sana boyundan büyük kelimeler çıkıyor çünkü o ağzından :crw:

Bana akıllı diyen arkadaşım madem Error-Soft yöneticileri tek tek onay veriyoda ya onay vericek bi dosya ortada yoksa ne olucak ???

Bnce sen biraz dikkat etmelisin ;)

Geri