• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nautilus Server ve Oyun Bilgileri

6 saat sandalyede oturunca beynim sulanmış yatığı koordinatları sayesinde buldum :D Nokta Atışı yaptım en sonda yastığın yerini bulunca uyumuşum :D

Daha koymadılar düzenlemediler çünkü siteyle ve oyunla uğraşmaktan ona zaman kalmıyodur emin ol ;)

Akıllı arkadaşım error-soft'a onlar koymuyor. Error-Soft yöneticileri tek tek onay veriyor. Daha fazla ağzını açmamanı öneririm sana boyundan büyük kelimeler çıkıyor çünkü o ağzından :crw:

Dediğim gibi demir atolyesinde çalışan biri gibi arkadaş hem yorumları okuyor hem de "tasarım" yapıyor.

Not:Artık açılmassa 1den sonra beklemeyin dün de böyle oldu 6dan sonra girdik biliyorsunuz.

Bide benle tartışıyosun onuda ekle yaptığın işlere , burda ne senle nede başkasıyla tartışıp ceza puanı almaya niyetim yok ama forumdan önce oyunu bir an önce düzeltmeye yardım etki okadar faydan olsun herkeze burda yoruma cevap vericeğinden iyidir.
RUZy8.png

Geri