• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nautilus Server ve Oyun Bilgileri

Okuyacağına onlara yardım etmeye çalışşan daha yararlı olmazmısın ?
Benim iş yapmadığımı nereden biliyorsun ? Benim işim oyuna yenilik getirmek. Programlarım açık, tasarım yapıyorum. Sizler için yeni " PETLER " getirmeye çalışıyorum. Forumdaki yorumlarınızı da aynı anda okuyorum.

Benim iş yapmadığımı nereden biliyorsun ? Benim işim oyuna yenilik getirmek. Programlarım açık, tasarım yapıyorum. Sizler için yeni " PETLER " getirmeye çalışıyorum. Forumdaki yorumlarınızı da aynı anda okuyorum.

Dediğim gibi demir atolyesinde çalışan biri gibi arkadaş hem yorumları okuyor hem de "tasarım" yapıyor.

Not:Artık açılmassa 1den sonra beklemeyin dün de böyle oldu 6dan sonra girdik biliyorsunuz.

Bide benle tartışıyosun onuda ekle yaptığın işlere , burda ne senle nede başkasıyla tartışıp ceza puanı almaya niyetim yok ama forumdan önce oyunu bir an önce düzeltmeye yardım etki okadar faydan olsun herkeze burda yoruma cevap vericeğinden iyidir.

Bide benle tartışıyosun onuda ekle yaptığın işlere , burda ne senle nede başkasıyla tartışıp ceza puanı almaya niyetim yok ama forumdan önce oyunu bir an önce düzeltmeye yardım etki okadar faydan olsun herkeze burda yoruma cevap vericeğinden iyidir.

Dostum gitmeyin adamın üstüne bu kadar o da bi yandan işini yapıyo bi yandan bize açıklama yapıyo yada yorumları okuyor.. Ve biliyosunuzki bunu yapmak zorundada değil. Ama sağolsunki yapıyo ;)

onu bunu bosverın butun uyelıkler ve charlar sılınmıs yenıden uyelık almak zorunda kaldım!

Geri