• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nautilus Server ve Oyun Bilgileri

+1 milyon diyorum sana thykem benim öğleye dorğu acılcak dendi yine ümit abi kızcak şimdi keşke zaman vermeseydik diye kendine ama zaman verilincede şuan csye girimmi diye düşünüyom ama giremiyom diyom ya açılırsa sw:D

+1 milyon diyorum sana thykem benim öğleye dorğu acılcak dendi yine ümit abi kızcak şimdi keşke zaman vermeseydik diye kendine ama zaman verilincede şuan csye girimmi diye düşünüyom ama giremiyom diyom ya açılırsa sw:D
Sw işleri bitincede yine pat diye açmasınlar. İlk defa sw açmıyorlar. Beklesinler bitsin 12de biterse 1'de 2'de açacaklaır söylesinler. Kafalarına göre pat diye açıyorlar..

Ya Bu oyunu önce stabil bir duruma alıp böyle değişiklik yapsalar olmuyor mu ? Bizi Hep böyle 1-2 gün bekletiyorlar.

öğle saatine geldik hade açında oynuyalım artık sanırım yazmadık yazmadık diye bekleyen yok diye bir izlenim bıraktık:D bekleyen çok siz yeterki açın...

Antibiotic açıklamada levelleri telafi için bir şeyler yapabiliriz demiş. Sakın öyle bir şey yapmayın, karışmayın biz kendi başımıza kasalım, emin ol öyle daha çok rekabet oluyor..

Kesinlikle katılıyorum kimseye telafi için birşey yapılmasın.

:D Çocuk oyuncağı oldu bu sw açıp kapatma bu kaçıncı sw :)

Ne yani buglu buglu oynasaydınız JID'ler kaysaydı onun itemi ona gitseydi ? Ozaman işler sarpa sarsaydı dahamı iyiydi yol yakınken buglar fixlendi daha fazla uzatmayın insanların canını sıkmayın ! :saw:

BP Bir işi daha eline yüzüne bulaştırdı 1*2 gün sonrada şu olmadı bu olmadı başka sw açıyoruz derler :)

Geri