• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nautilus Server ve Oyun Bilgileri

bence de candır :D

eu gelmesini istemiyorum oyunun zevki çıksın biraz ....

80 cap basta güzel gelıyor ama sornadan cok sıkıyor inş sıkmadanupdate getirirler

ya bu linkler anasitede neden yok ana site hala güncel değil belki oyun açık indirdiniz mi siz?

80 cap basta güzel gelıyor ama sornadan cok sıkıyor inş sıkmadanupdate getirirler

zaten ileride 90 100 110 .. gelmesinin sebebi bu serverda genel bir sıkılma olduğu zaman yenilikler gelicektir

----------

ya bu linkler anasitede neden yok ana site hala güncel değil belki oyun açık indirdiniz mi siz?

https://www.maxigamerz.com/f726/black-pearl-online-nautilus-10082012-a-194357/

burdan indirebilirsin

arkadaşlar beni süphelendiren linkler anasitede yok indirenler girebiliyomu onu sormuştum

80 cap tutmaya başlayınca herkes 80 cap açmaya başladı :D hayırlı olsun başarılar :D

Bazı arkadaşların başarısı üzerine,
Konu Kilit#

Panelde sorunlar bitti sanırsam unique ve job rank düzeltilmiş gibi oyunda çok sorun varmı ?

Antibiotic açıklamada levelleri telafi için bir şeyler yapabiliriz demiş. Sakın öyle bir şey yapmayın, karışmayın biz kendi başımıza kasalım, emin ol öyle daha çok rekabet oluyor..

Geri