• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nautilus Server ve Oyun Bilgileri

Ben oyundayım yalnız arkadaşıma server Check gözüküyormuş. Çözümü nedir ?

İleride Lütfen 2. bir server daha açın.. 80 Cap sadece chin cok sıkıcı bir db bence 3-5k damage atıyorsun ve sıkıcı skiller var. Bende oynadım isro 80cap zamanında ama o zamanki zevk alma nedenimiz oyunu bilmiyor olmamız yeni başlamış olmamızdı. Keşke bu server hymeranın yanına açılsaydı. 2 farklı tarz server her zaman iyidir bol oyuncu getirir :) Kötülemek değil database çok güzel ama 80 olması içime sinmedi.

İnşAllah bu server tutarda BP düzelir. Oynayanlara başarılar diliyorum.

Son düzenleme:
Buda pet silme eventiydi beyler :D
Ps:Gerçekten takımınız çok amatörce çalışıyor.

Flood olacak ama;
Ben oyundayım yalnız arkadaşıma server Check gözüküyormuş. Blackpearlonline.org da açılmıyor. Çözümü nedir ?

Edit: DNS ayarlarını yaptım denemediğim dns kalmadı. En son 8.8.8.8 yaptığımda site açıldı ama 1 dakika sonra tekrar girmeyeye başladı.

Son düzenleme:
Bn Üyelik Aldım aMA Silinmiş Galiba Vede Girmiyor Üyelik Sitesine

----------

Sw kapandı Galiba Acılmıyo

İkimizde evden bağlanıyoruz ben oyuna girebiliyorum oyunu siteside açılıyor ama arkadaşımda açılmıyor.

Kendisi DNS ayarları ile oynamış olabilir , "8.8.8.8 & 8.8.4.4" bu DNS de hiçbir sorun yok. Rahatça bağlanabilirsiniz

Oyuna botla giremiyorum şuan, dosyaları silip yeniden update yaptım ama ? bi bilgisi olan varmıdır acep

Geri