• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nautilus Server ve Oyun Bilgileri

Elıxır rate gayet ıyı bırde serverın oyuncu eksıgı var bır an once buglar fıxlenmelı ve tanıtıma baslanmalı oncekı serverlar full cekıyordu fakat acılmadan once ne lazımsa yapılıyordu suankı serverda hala çalışmalar suruyor.

Arkadaş 4 yıldız kervan geçirmiş 2 m vermiş kervan karşılığında benim bilmediğim yer mi var acaba trader rate x20 fazla vermesi gerekmiyor mu ??

----------

Admin admin help :)) Format attım dün pcye oyunu yeni indirdim kurdum fakat update yaptıktan sonra code 7 hatası alıyorum oyuna giremiyorum yardım eder misiniz ?

Beyler job bugu yapanlar banlanıcak denildi, nedir bu job bugu bilgilendirir misiniz?

job bugu yapanlar banlanacak dendi fakat çok yanlış bir şekilde dendi o adam şimdi o parayı 20 char dolaştırır o para yine swde kalır yine ekonomi biter notice atmak yerine direk işinizi yapsaydınız çok harika olurdu...

job bugu yapanlar banlanacak dendi fakat çok yanlış bir şekilde dendi o adam şimdi o parayı 20 char dolaştırır o para yine swde kalır yine ekonomi biter notice atmak yerine direk işinizi yapsaydınız çok harika olurdu...

Hem notice atıp hemde işlerini yapacak profesyonelliğe sahip BP takımı.

en fazla 1 ay. 1 ay sonra bu sw de oyuncu kalmayacak. Bakın görün bu yönetim yaptığı hataları her zaman tekrar ediyor ve bu yüzden ne oyuncu oluyor sw de ne de saygı. Şimdi gene glo fiyatlarını yükseltcekler falan fıstık

en fazla 1 ay. 1 ay sonra bu sw de oyuncu kalmayacak. Bakın görün bu yönetim yaptığı hataları her zaman tekrar ediyor ve bu yüzden ne oyuncu oluyor sw de ne de saygı. Şimdi gene glo fiyatlarını yükseltcekler falan fıstık

Derdi sana mı kaldı peki ? sana ne oyuncu kalıp kalmamasından kimse bu konudaki fikrini sordu mu ?

Bende oyun kapalı gözukıyor sebebinı bir türlü anlayamadım. Sitede kapalı gözukıyor ama bir kaç arkdaşim oyunda şu an?

Bir şeyi merak ettim abi , ip sınırlaması gelince internet kafeler ne olacak?

Yapacak bişey yok, her iyi şeyin bir de kötü yanı var. Bu kadarda fedakarlık olsun artık. Bu ip konusu çok suistimal ediliyor.Kervanlar için, honorlar için, silkler için...herşey için...

Abicim 76+ moblarda yani shaman mage generallerde 9dg item ve stoneler düşüyor.Shaman ve magelerde 77 garm female chestten başka birşey düşmüyor.Bunları fixleyip 8dg itemleri ve stoneleri ekleyeebilirsen çok makbule geçer

yha sw açık mı kapalı mı ?

Oyuna giremiyom kapalı gösteriyor :S

oyun kapalımı yetkili biri bi açıklama yapabilirmi oyuna giremiyor bazı arkadaşlarımız bende dahil.

Geri