• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nautilus Server ve Oyun Bilgileri

Mbotla giremiyorsanız kapatın clienti update yaptırın, yoksa plugin hatası verir.
Birde bi yönetici Penia'nın cezasını kaldırsa söz daha saygısızlık yapmıcam :D :D

Arkadaşlar Nautilus e üyelik alımı yapamıyorum, site açılmıyor.

Bu Hymerada silk almıstım Bu sw ye gecenlere verilcek falan diyolar Nerden Alcaz?

www.blackpearlonline.org sitesine giriş yapamayan arkadaşlar dnssini;
195.175.39.39
195.175.39.40
Olarak değiştirir ise web sitesine giriş yapabilirsiniz.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Yha Oyunda düşük hayvanlarda neden sürekli mob spawn olmuyor . :S

Her zaman full client indirmek en sağlıklısıdır.

Bu Hymerada silk almıstım Bu sw ye gecenlere verilcek falan diyolar Nerden Alcaz?

Maxigame anasayfadan iletişim bölümünden mesaj atıp sipariş numaranızı yazmanız yeterli. Hymeradaki silkler iade ediliyor.

C ye taşıdım dediğin klasörü sildim yine hata verdi tekrar rar dan çıkardım masaüstüne yine hata verdi yeni media.pk indirdim yine hata verdi yapılabilecek başka bişey var mı acaba yardım lütfen hata bu

http://img440.imageshack.us/img440/5531/hataa.jpg

Update etmeden önce temppathı silin update yaparken %97 ye geldiğinde yeniden temppath klasörü oluşacak onu hemen silin update sorunsuzca tamamlanacaktır.

Öyle bişey yapmazlar benimde birsürü silk itemim vardı hepsi yandı

Hymera kapanmıcak çok güzel olcak falan filan diyodular herkes silk aldı kapattılar sonra

Okumadan, etmeden insanları suçluyorsunuz, yazık... Hymera kısa sürede yaşanan aksiliklerden dolayı kapandı diye Hymeradaki tüm silkleri iade ediyoruz. Duyurları takip edin insanları suçlamadan önce.

//////////

Siteye giremeyenler sayfayı bikaç kez yenilesinler, ilk seferde açılmayabiliyor.

Ümitcim sana ıkı sorum olacaktı:
1-Guıld amblemlerı duzeltır mısınız?
2-Oyun ılerıde cap atlayacak mı farkındaysanız yok jupıter yok yuksek ıtemler vs de yuklu.

1. Düzelteceğiz ama biraz zaman alabilir, çünkü guild amblemleri önem bakımından çok acil birşey değil şimdilik. Şuanda oyunun stabilitesi ve gelen saldırılardan koruma yöntemleri üzerinde çalışıyoruz. Daha sonra guild amblemleri ile ilgileneceğiz.

2. İleride oyun capı yükseltilecektir ama bu tamamen oyunculara bağlı bir durum. Oyuncular 80 captan sıkılmadığı sürece cap arttırılmayacak, sıkıldıklarında cap yükseltilecek.

Abi elixir ratesi mi düşük kaç saat kastim 5 tane felan düştü weapon*

Elixir ratelerine dokunmadık ve bildiğim kadarıyla elixir rateleri oldukça iyiymiş, herkes elixir ratelerinden gayet memnun.

Geri