• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Off-Topic Sohbet & Muhabbet Konusu

Beyler,fifa 12 de manager yapıyorum.Tabi bunun içinde süper kadro yapıyorum.Sizce kadro nasıl ? bence iyi iyi ben rüyaların takımı diyorum :P

r72fxt.jpg

nqsio6.jpg

iw6nh2.jpg

eakznk.jpg

Davil Silva'nın yerine Nani'yi al çok hızlı , çok iyi şutlar atıyor.Bende Fıfa12 manager oynuyorum.Bayern'i yönetmeye başladım :)

Silva'nın yeri değişmez adam çok süper oynuyor.Bir çok maçı Silva ve Tevez ikilisinden aldım. (:

Nani sağ kanattan fırtına gibi geliyor ondan önerdim ^^ Ben hızlı koşan ve dayanıklı adamlar alıyorumda.
Forvet'e Lukaku,Hazard. Ortaya Ganso,Shaqiri. Her zaman genç yetenek iyidir , hem uzun yıllar top oynar :)

Şimdi NeFeR_ gelip "Off-Topic Sohbet & Muhabbet Konusu muhabbet konusu değildir her bulduğunuz konuya aynı cevapları yazmayın" diyecek diye korkuyorum :pispis

En basit fark anime japon yapımıdır çizgi filmler japonlar dışındaki insanların yaptıklarıdır. Ama yok detay istiyorum diyorsan sana çizimine kadar inerim müsait bir zamanda :) Şu an bu kadarcıkla idare et ;)

Küçükken sen pokemon , Beyblade izlerken Anime mi diyordun ? Çizgifilm işte.
Biz animasyon yapınca çizgifilm Japon yapınca Anime ? Hadi canım ordan :D

Küçükken sen pokemon , Beyblade izlerken Anime mi diyordun ? Çizgifilm işte.
Biz animasyon yapınca çizgifilm Japon yapınca Anime ? Hadi canım ordan :D
Adamlar bu iş için ne kadar emek ve para harcıyor bir bilsen :D Adamların ekonomisi bi ara bunun üstüne kuruluydu zaten film denen şey yok orada. Film yerine anime var :D

Anime apayrı bir dünya. Olay kurgusu ayrıntılar vb. çizgifilmlerde bulunmaz. Japonlar bu işte en iyi. Isteyen çizgifilm diyebilir. Ama aynı hazzı vermez :)

Geri