• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Off-Topic Sohbet & Muhabbet Konusu

Battleship izleyen var mı ? güzel ise izlemeye değer mi ? yorumları alayım ^^

Ağlamak istiyorum........

13-7 öndeydik seti 25-27 verdik. Daha ilk set ama ben bile şimdiden çöktüm moralman. Nerimanın kritik manşet hatasıyla 25-26 geri düştük, sonrada çeviremedik.

TRT Haber den seyredebilirsiniz.

Ağlamak istiyorum........

13-7 öndeydik seti 25-27 verdik. Daha ilk set ama ben bile şimdiden çöktüm moralman. Nerimanın kritik manşet hatasıyla 25-26 geri düştük, sonrada çeviremedik.

TRT Haber den seyredebilirsiniz.
Verdik ilk seti. :/

Basket hakkında bilgi verebilecek var mı !? TRT Hd açık değil bizde, sanırım orda gösteriliyor maç.

Voleybolda elenme ihtimalimiz çoooooook yüksek.

Eğer 1 sayı alıp 3 sayı verirsen 7 sayılık fark çabuk kapanır tabiki. ABD nin defansından geçemiyoruz, nasıl bir block anlayışları varsa...

3.periyoddalar.3.periyodun bitmesine 7 dakika var ve 40 - 35 Türkiye önde.

Kaç kere topa çift temas hatası yaptık sayamadım. Manşet hatalarını söylemiyorum bile. Karşınızdaki ABD, mahalle takımına karşı oynamıyorsunuz. Bu tarz hataların yapılmaması lazım.

Sultanlar çok basit hatalar yapıyorlar maçı kapattım.Böyle giderse kimin alacağı belli.

2-0 setlerde gerideyiz.

Son sette 8-3 gerideyiz.

Erkekler 100m bekleyin beyler bende kapattım voleybolu. Boltu seyredelim biraz...

Bu kadar sinirleniceğimi tahmin etmezdim. Ciddi anlamda sövdüm şuan ama biraz düşününce kendime kızıyorum. Lan bu kızlar o kadar şampiyonluk yaşadı, seni gururlandırdı. Kazanırken seviniyorsun övüyorsun, bir kaybedince bu kadar sövüyorsun. Ciddi anlamda kızdım kendime...

Geri