• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Off-Topic Sohbet & Muhabbet Konusu

Valla ben Heididen,Vikinglerden,Bugs ve sevimli kahramanlardan aldığım hazzı hiçbirşeyden almam :D Yani konu olarak sıksada bazen çizimleri grafikleri en üst düzey çizgi filmdi sevimli kahramanlar. Vikingler ve Heidinin konusu zaten asla sıkmaz :D + Sünger bob. Hem grafikler iyi hem konusu güzel.Anime felan hikaye :D Eski çizgi filmler olsa keşke.Şimdi çizgifilm yok hiç bakıyorumda kanallara .Aptal aptal benten gibi saçma iğrenç çizgi filmler var.Sebebini hala anlayamıyorum.Özlüyor insan bu çizgi filmleri.Olsa yine izlerim hergün. He birde eskdien ninja kaplumbağalar vardı o da çok iyiydi.Şu sıralar görüyorum ama konu değişmiş.Çizimler felan modernleşmiş ama batırmışlar.

Tünaydın :)

Beyler akşamki maç hakkında neler düşünüyorsunuz !?

Türkiye-ABD voleynol maçı.

Brezilya maçında gerçekten çok iyi çevrdik ama aynı performansı sonra yakalayamadık. Kore maçını izlediyseniz eğer, inanılmaz hatalar yaptık. 4 sayı öndeyken 5 sayı geriye düştük bir anda. Çok istikrarsız bir performansımız var, o yüzden ben biraz endişeliyim. Tabi birde şöyle birşey var ABD bildiğim kadarıyla hala yenilmedi.

Yenme şansımız var bence. Allah Neslihanı korusun, başka birşey demiyorum ^^

Edit;

Güreşte ilk turda iki sporcumuzda yenildi. Geçmiş olsun.

Son düzenleme:
Geri