• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Off-Topic Sohbet & Muhabbet Konusu

Bu ne rezilliktir arkadaş.Bir ses sistemini bağlayıp ses vermek 6 saat sürer mi arkadaş.

Bu ne rezilliktir arkadaş.Bir ses sistemini bağlayıp ses vermek 6 saat sürer mi arkadaş.
kahraman abi yeri değil ama benım spor bolum menimi kaldırırmısın orada gerçekten kufur etmedım silkrodmaxtan berı burdayım buyuklerıme saygıda kusur etmedım bıdaha daha dıkkat ederım sözlerime?

kahraman abi yeri değil ama benım spor bolum menimi kaldırırmısın orada gerçekten kufur etmedım silkrodmaxtan berı burdayım buyuklerıme saygıda kusur etmedım bıdaha daha dıkkat ederım sözlerime?

İlal ebet sana futbol yasak :) Ağızdan çıktı bi kere dönmek olmaz artık. :(

Ben ne dedim abi.Tüm aksilikler beni bulur.Bi ses sistemi bağladık pc'ye anakart yaktık onu gurçalarken hdd yaktık iyi mi. :)

Ben ne dedim abi.Tüm aksilikler beni bulur.Bi ses sistemi bağladık pc'ye anakart yaktık onu gurçalarken hdd yaktık iyi mi. :)
Geçmiş olsun , valla bu işler hassasiyet gerektiriyor biraz ben çok power yaktım ama allaha şükür şuana kadar anakart felan olmadı :D Birde 0 parça topladığım için risk daha fazla doktor gibi çalışıorum :D

Valla yenisini aldık gibi bir şey oldu ddr2 kullanıyorduk ddr3 anakart aldım 2 gb ramdi ddr2 4 gb ddr3 3 cıktık. işlemci hızımız 2.20 miydi 2.93 e cıktık ekra kartı anakart üstünde onboard 1 gb ram ile 1.5 oluyor artık belli süre idare daha iyisini yapana kadar.

Geri