• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Off-Topic Sohbet & Muhabbet Konusu

Valla yenisini aldık gibi bir şey oldu ddr2 kullanıyorduk ddr3 anakart aldım 2 gb ramdi ddr2 4 gb ddr3 3 cıktık. işlemci hızımız 2.20 miydi 2.93 e cıktık ekra kartı anakart üstünde onboard 1 gb ram ile 1.5 oluyor artık belli süre idare daha iyisini yapana kadar.

Piyango mu vurdurdun abi ? :)

Küfürlü resim paylaşmayın lütfen. :)

Moderatörün son düzenlenenleri:
İnanılmaz Örümcek Adam,Kara Şövalye Yükseliyor,Ölümcül Deney 5: İntikam nette beyler. :P

564707_476531685714390_684658711_n.jpg

Soru süper beyler. :D

Geçmiş olsun dikkat et kendine :)

Bende dershaneye gidicem erken kalktım duşumu aldım sütümü içtim, gazetemi okuyordum.Neyse benim vakit gelmiş.

Geri