• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Off-Topic Sohbet & Muhabbet Konusu

Arkadaşlar, Far Cry 3 oynadım.Gerçekten güzel bir oyun.Henüz keşif aşamasındayım ama ilerledikçe sarıyor ve bir şeyler çözmeye/kavramaya başlıyorum.İndirirseniz pişman olmazsınız. (:

Arkadaşlar, Far Cry 3 oynadım.Gerçekten güzel bir oyun.Henüz keşif aşamasındayım ama ilerledikçe sarıyor ve bir şeyler çözmeye/kavramaya başlıyorum.İndirirseniz pişman olmazsınız. (:
rardan çıkartıyorum bende yükleyip yatıcam yarın bakarım artık nasılmış.

Oyun güzel.Yanlız sistemde kıllanma olayını süper yapmışlar.Böyle normal hayattaymışsın gibi hemen seni fark ediyorlar.
bu vaas bizimle dalgamı geçiyor yanımdaki adamı öldürdü sonra bana gülerek koş koş diye dalga geçti gece gece psikolojimi bozdu kapatıp yattım oyunu bakayım şimdi nasılmış :D

bu vaas bizimle dalgamı geçiyor yanımdaki adamı öldürdü sonra bana gülerek koş koş diye dalga geçti gece gece psikolojimi bozdu kapatıp yattım oyunu bakayım şimdi nasılmış :D
Adam arkadaşını öldürdü gözünü kırpmadan seni de öldürecekti ama, dedi biraz bunun keyfini alayın.Koş Jason Koşşş!!

Aynen süperdi.Beleş silah aldık hem :D sonra yakıver küçük ormanı. :D
şu göğsünde dövme olan adam ayar etti beni fare gibi sokmadığı delik kalmadı kafama yıkılmayan mağara bırakmadı :D bu arada üstüne araba gelirken arabaya RPG ile ateş etme benim gibi araba havaya uçtukdan sonra altında kalıp ölebilirsin :D

şu göğsünde dövme olan adam ayar etti beni fare gibi sokmadığı delik kalmadı kafama yıkılmayan mağara bırakmadı :D bu arada üstüne araba gelirken arabaya RPG ile ateş etme benim gibi araba havaya uçtukdan sonra altında kalıp ölebilirsin :D
Hacı o değilde.Görev yerleri acayip uzaklara gönderiyor. :D

valla uzaklığın farkında olduğum söylenemez arabayla dağ taş düm düz gidiyorum görevin olduğu yere arada uçurumdan düşüp arabayla beraber patlıyorum ama olsun :D
Orasıda var birde yüzerken köpek balığı, timsah ormanlarda kaplan değişik canlılar saldırıyor.

Orasıda var birde yüzerken köpek balığı, timsah ormanlarda kaplan değişik canlılar saldırıyor.
ayı ile kaplandan gördüğümde patlayıcı yoksa topukluyorum ölmüyorlar kolay kolay :D bu arada kaç canımız var bilmem bu sahnedende sağ çıktık :D
gh602.png

----------

bir şey içirdiler sonrası bu kendime geldiğimde ayin sunağına yatmış üzerimde yarı çıplak dans eden bir kızla karşılaştım :D farcry 3 harbi süper olmuş :D
gh8bu.png

Dostum yeni geldim bu oyunun adı nedir güzele benziyor yorumlarınız nedir :D

Geri