• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Off-Topic Sohbet & Muhabbet Konusu

Bir bölümden bende size resim vereyim. :D yanlız kızları feci süper yapmışlar. :D Bu arada bu kız oyunda seni seviyorum dedi. :D Bir de öpeydi eyiydi. :D

ghb0q.jpg

ghb1d.jpg

O değilde, o büyük boss ölodürdüğümüzde bembeyaz oldu bir baktım kadın üzerimde göğüsleri çıplak off feci etkilendim. :P

O değilde, o büyük boss ölodürdüğümüzde bembeyaz oldu bir baktım kadın üzerimde göğüsleri çıplak off feci etkilendim. :P
dedim ya kendime geldiğimde üzerimde yarı çıplak dans eden kadın vardı diye :D yalnız diğer adaya geçtim ben harita acayip büyüdü yeni silahlar falan geldi :D

Bu a3'te neden görevler kayboluyor.
Görev bitiriyorum daha %20 deyim yeni görev gelmiyor.Kurt çakal avlamaktan 12000 para yaptım :S

Abi nası oyun zevklimi? Pcyi yükseltsem bende oynucamda yükseltmekle yükseltmemek arasında kaldım karar veremiyorum bi türlü :D

Bir şey anlayamadım ki. Yeni görev gelse zevklimi değilmi bakacağım.Dün gece tıkandı görev vermedi az önce actı m görev vardı yaptım yine yeni görev yok .

dedim ya kendime geldiğimde üzerimde yarı çıplak dans eden kadın vardı diye :D yalnız diğer adaya geçtim ben harita acayip büyüdü yeni silahlar falan geldi :D
La dün saat 10 oturdum sabah 6'ya kadar oyunu oynadım. :D Abi oyun o kadar güzel ki kopamıyorsun. :D Şu görevi de yapayım kalkacağım diyorsun ama kalkamıyorsun. :D

La dün saat 10 oturdum sabah 6'ya kadar oyunu oynadım. :D Abi oyun o kadar güzel ki kopamıyorsun. :D Şu görevi de yapayım kalkacağım diyorsun ama kalkamıyorsun. :D
inan dün gece 3-4 defa oyundan çıktım yatayım artık deyip çıkıyorum saate bakıyorum az daha oynayım öyle diyorum saat 4e geliyordu bıraktım yeter artık dedim :D bu arada fps oyunların efsane silahıda açıldı kaplana bile acımıyor :D
gjbk5.png

inan dün gece 3-4 defa oyundan çıktım yatayım artık deyip çıkıyorum saate bakıyorum az daha oynayım öyle diyorum saat 4e geliyordu bıraktım yeter artık dedim :D bu arada fps oyunların efsane silahıda açıldı kaplana bile acımıyor :D
gjbk5.png
Açmışsın digılı. :D Bende bugün Hitman Absolution pc'ye kurdum.Gerçekten oda çok süper ya.

Ya hacı ben 1000$ alıyorum.Bu cüzdanı nasıl arttıracağız biliyormusun sen?

Ya hacı ben 1000$ alıyorum.Bu cüzdanı nasıl arttıracağız biliyormusun sen?
10000$ benim cüzdan :D craftingde var topladığımız hayvan kalbini vs oradan cüzdana vs çeviriyoruz mesela benim silah cephanesi 300 şuan RPG ve Bomba atar 12 tabanca 120 vs uzuyor gidiyor. :D

bu arada sinirden oyundan çıktım acayip sıkıcı bir göreve denk geldim yapamıyorumda.
gjfk9.png

Son düzenleme:

Oha nasıl yapıyoruz onu ? :D
sayende tekrar girdim oyuna :D craftingden yapıyorsun resimde işaretlediğim yerde ne istediği yazıyor mesela istediği şeyi toplayıp craft dediğinde ayrıntıda söylediği şey yükselir resimdeki alev silahının cephanesini büyütüyor. bu arada umarım hala o 2 HP bar ile oynamıyorsundur :D
gjfzs.png

gjg2v.png

Geri