• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Off-Topic Sohbet & Muhabbet Konusu

Beyler konunuzu dağıtıcam biraz ama, herhangi bir bilginiz var mı, yönetim Anime&Manga bölümü açmayı düşünüyor mu !?

Beyler konunuzu dağıtıcam biraz ama, herhangi bir bilginiz var mı, yönetim Anime&Manga bölümü açmayı düşünüyor mu !?
vip olduğunda görmüş olman lazımdı yazın. normal bölüm olarak açılmayacak dendi full anime manga vs paylaşılır diye.

vip olduğunda görmüş olman lazımdı yazın. normal bölüm olarak açılmayacak dendi full anime manga vs paylaşılır diye.

Dikkatimi çekmemiş demekki görmemişim.

Sadece tartışma bölümü olabilir. Off-Topic'te alt bölüm olarak. Öyle matah bir şey olmasına gerek yok. Kendi aramızda tanıtım yapar yeni bölümleri tartışırız.

Tabi ben böyle gelin güvey oluyorum kendimce ama bir yöneticinin fikri lazım.

Dikkatimi çekmemiş demekki görmemişim.

Sadece tartışma bölümü olabilir. Off-Topic'te alt bölüm olarak. Öyle matah bir şey olmasına gerek yok. Kendi aramızda tanıtım yapar yeni bölümleri tartışırız.

Tabi ben böyle gelin güvey oluyorum kendimce ama bir yöneticinin fikri lazım.
görmemiş? orada yorumların bile var :D bölüm için en çok ısrar eden 2 kişiden biriydim bende ancak malesef normal bölüm olarak açılmasının imkansız olduğunu söylemişlerdi.

görmemiş? orada yorumların bile var :D bölüm için en çok ısrar eden 2 kişiden biriydim bende ancak malesef normal bölüm olarak açılmasının imkansız olduğunu söylemişlerdi.

Hafızam çürümüş o zaman o.0

Neyse... Sen yardır VIP'den ısrar et ^^

Hafızam çürümüş o zaman o.0

Neyse... Sen yardır VIP'den ısrar et ^^
öyle olmuş biraz hatta o bölümde ''ano hana'' önermiştin bana:D bende isterim normal bölüm olarak açılsın gelecek bölümler hakkında yorumlar yapılsın falan yönetimde anime izleyen tek doruk kaldı sanırım onunlada özelden konuşuyoruz haliyle ölü durumda şuan.

Sadece yöneticiler olmıyacak o bölümde ama, eminim normal üyelerden de vardır bölümle ilgilenicek. Nabız yoklayalım anket açıp !?

Sadece yöneticiler olmıyacak o bölümde ama, eminim normal üyelerden de vardır bölümle ilgilenicek. Nabız yoklayalım anket açıp !?
forumda anime bölümün kadar hiç bir şeyde ısrarcı olmadım ancak aldığım cevap belli yinede sen bilirsin kararlarlarını değiştirmeyi umarım başarırsın.

Anime&Manga paylaşımının çok olacağı düşünüldüğü için wareze açıldı o bölüm. Sonuçta wareze giriyorlar telif hakkını ihlal ettikleri için

Anime&Manga paylaşımının çok olacağı düşünüldüğü için wareze açıldı o bölüm. Sonuçta wareze giriyorlar telif hakkını ihlal ettikleri için
doruk benim dediğim şeyi diyor arkadaş bölüm hakkında yorumlar falan sohbet bölümü istiyor bende ilk istediğimde böyle demiştim :D

sayende tekrar girdim oyuna :D craftingden yapıyorsun resimde işaretlediğim yerde ne istediği yazıyor mesela istediği şeyi toplayıp craft dediğinde ayrıntıda söylediği şey yükselir resimdeki alev silahının cephanesini büyütüyor. bu arada umarım hala o 2 HP bar ile oynamıyorsundur :D
gjfzs.png

gjg2v.png
Evet oraya şimdi fark ettim.Ama gelde onları ara bul. :/

Bu arada ben bitirdim oyunu. :D Sonunu kendiniz belirliyorsunuz. :D

Evet oraya şimdi fark ettim.Ama gelde onları ara bul. :/

Bu arada ben bitirdim oyunu. :D Sonunu kendiniz belirliyorsunuz. :D
şurayı nasıl geçtin allah aşkına ya sinirden adamları taşlamaya başladım artık o kadar çok adam var ki taş attığım yere gitmeyen biri mutlaka oluyor fark edilmeden geçemiyorum oradan.
gjfk9.png

şurayı nasıl geçtin allah aşkına ya sinirden adamları taşlamaya başladım artık o kadar çok adam var ki taş attığım yere gitmeyen biri mutlaka oluyor fark edilmeden geçemiyorum oradan.
gjfk9.png
Ben geçtim hacı. :D sessiz sakin nefesimi tutarak hemde. :D

Aslında anime tanıtım bölümü şart bildiğim kadarıyla bu animelerde telif hakkı falanda olmuyor zaten bizim sitede kimse kalkıp animeyi upload edip linkte paylaşmaz ama.Ama ne kadar kötü bir kelime kendisinden önceki cümleyi nasıl da öldürüyor değilmi seni seviyorum ama bu iş böyle gelmiş böyle gider gibime geliyor :p gece gece amma saçmalıyorum tamam farkettim dövmeyin. Anime ve manga tanıtım bölümü oldukça mantıklı ama önce şu Rurouni Kenshin'in son 15 bölümünü bitireyim warezdeki bölümü off topicin altına taşımayı düşünür ve gereken yetkililerde varsa alınması gereken bir izin falan hallederim.Gerçi ben yaptıktan sonra nettin gardaş diyende çıkmaz galiba ama dedim ya ama kendisinden gelen cümleyi gene öldürdü :(

Ben geçtim hacı. :D sessiz sakin nefesimi tutarak hemde. :D
öyle gıcık bir görev görmedim daha ayar oldum.

Aslında anime tanıtım bölümü şart bildiğim kadarıyla bu animelerde telif hakkı falanda olmuyor zaten bizim sitede kimse kalkıp animeyi upload edip linkte paylaşmaz ama.Ama ne kadar kötü bir kelime kendisinden önceki cümleyi nasıl da öldürüyor değilmi seni seviyorum ama bu iş böyle gelmiş böyle gider gibime geliyor :p gece gece amma saçmalıyorum tamam farkettim dövmeyin. Anime ve manga tanıtım bölümü oldukça mantıklı ama önce şu Rurouni Kenshin'in son 15 bölümünü bitireyim warezdeki bölümü off topicin altına taşımayı düşünür ve gereken yetkililerde varsa alınması gereken bir izin falan hallederim.Gerçi ben yaptıktan sonra nettin gardaş diyende çıkmaz galiba ama dedim ya ama kendisinden gelen cümleyi gene öldürdü :(
gece uykusuz kalmanın zararları ne dediğini anlamak için defalarca okudum ayrıca telif hakkı var anime ve mangalarda :D

Sesimiz ol, tartışma ve tanıtım bölümü açılmasını sağlasan aslında süper olur ^^

Sıkı bir araştırma yap madem.Anime warez'e girmiyorsa warezdeki amine bölümünü kamuya açayım.

Geri