• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Off-Topic Sohbet & Muhabbet Konusu

The Victorias Secret Fashion Show 2012 nette haydi hayırlısı. :D bulana blu-ray tabi. :D

Beyler bayanlar, paket kalan nasil ogrenicem !?

Yildizli birseylere basiyordum mesaj geliyordu fakat uzun sure yazmayinca unuttum ne yazdigimi... Bir el atin, sevaptir.

Bekle biraz Kaan eminim birileri yardımcı olucaktır,bilsem söylerdim vallaha ben ^^

Yav, bu muhteşem yüzyıl dizisinin 77.bölüm fragmanları ne öyle.Fena.

Bekle biraz Kaan eminim birileri yardımcı olucaktır,bilsem söylerdim vallaha ben ^^

Kaan haklı Kaan. Sabırlı ol bilen çıkacaktır. Kaan'ın dediği gibi bilsem ben de söylerdim. Ya da Let me google for you adlı kaynağa başvurmalısın Kaan. Kaan beklemen taraftarı ama bu da işe yarar bir yol Kaan :grin

Kaan haklı Kaan. Sabırlı ol bilen çıkacaktır. Kaan'ın dediği gibi bilsem ben de söylerdim. Ya da Let me google for you adlı kaynağa başvurmalısın Kaan. Kaan beklemen taraftarı ama bu da işe yarar bir yol Kaan :grin
okurken kafayı yer kaan kanka :D

Google aradim bulamadim, onun icin burdan sordum. Ayrica hangi kaan dan bahsediyorsun acik konus :S

Buldum sonunda... *159# imiş...

Neyse, beyler yeni konu açmakla uğraşmak istemedim. Hp markası ile ilgili görüşlerinizi alabilir miyim !? Kullanan var mı !? Memnun mu HP notebooklardan !?

Hp markası ile ilgili görüşlerinizi alabilir miyim !? Kullanan var mı !? Memnun mu HP notebooklardan !?
HP Notebook tasarım olarak güzel donanım olarak zayıf bir makine. :) Bende HP yazıcı var 2 aydır kullanıyorum tık ses çıkarmadı.Nazar değmesin :D

HP Notebook tasarım olarak güzel donanım olarak zayıf bir makine. :) Bende HP yazıcı var 2 aydır kullanıyorum tık ses çıkarmadı.Nazar değmesin :D

Ben bir ara sanki çok ısınma sorunu oluyor diye duymuştum. !?

HP Pavilion g6-2176et Dizüstü Bilgisayar (C1T36EA) | HP® Türkiye

PC bu, ekran kartı paylaşımsız olursa iyi oluyor diyorlar. Bunda paylaşımsız mı şimdi !? Nasıl laptop !? Şahsen benim için ekran kartı iyi olsun gerisi önemli değil. Fiyatı biraz ucuz geldi kıllandım ondan soruyorum. Yardımcı olun beyler hadi be =((

PC bu, ekran kartı paylaşımsız olursa iyi oluyor diyorlar. Bunda paylaşımsız mı şimdi !? Nasıl laptop !? Şahsen benim için ekran kartı iyi olsun gerisi önemli değil. Fiyatı biraz ucuz geldi kıllandım ondan soruyorum. Yardımcı olun beyler hadi be =((
sistem önerileri bölümüne konu açsan daha iyi olur kaan :D

Ya konu açmak istemedim aslında ama iş uzayacak gibi emin değilim halen daha. Açsam mı konu kararsızım...

Ekran kartı Nvidia tavsiye ederim...Bunun AMD Radeon...
İşlemci i7 veya i5 2. nesil tavsiye ederim.Ekran kartı Nvidia 2+ olsa yeterli olacaktır ama dediğin gibi paylaşımsız olmasını tavsiye ederim...

Geri