• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Off-Topic Sohbet & Muhabbet Konusu

Ekran kartı Nvidia tavsiye ederim...Bunun AMD Radeon...
İşlemci i7 veya i5 2. nesil tavsiye ederim.Ekran kartı Nvidia 2+ olsa yeterli olacaktır ama dediğin gibi paylaşımsız olmasını tavsiye ederim...

Öncelikle laptopu ne için kullanacağına bağlı eğer iş amaçlı kullanıyorsan bu yeter.

Yok ben okul/iş/oyun için kullanacağım dersin asus veya samsung öneririm.

Bu linkini verdiğin bilgisayara baktığımda işletim sistemini win7 home basic görüyorum ki vasat ötesi..

Ekran kartı paylaşımlı kesinlikle önermem, laptop alacaksan kesinlikle PAYLAŞIMSIZ olmalı.

Bana hangi amaçla kullanacağını söylersen yardımcı olurum, mesela ben 1 hafta önce 2.430 TL'ye samsung aldım. 8GB Ram,i7 işlemci,win8,2gb paylaşımsız ekran kartı vs vs var ve çok memnunum.

Öncelikle laptopu ne için kullanacağına bağlı eğer iş amaçlı kullanıyorsan bu yeter.

Yok ben okul/iş/oyun için kullanacağım dersin asus veya samsung öneririm.

Bu linkini verdiğin bilgisayara baktığımda işletim sistemini win7 home basic görüyorum ki vasat ötesi..

Ekran kartı paylaşımlı kesinlikle önermem, laptop alacaksan kesinlikle PAYLAŞIMSIZ olmalı.

Bana hangi amaçla kullanacağını söylersen yardımcı olurum, mesela ben 1 hafta önce 2.430 TL'ye samsung aldım. 8GB Ram,i7 işlemci,win8,2gb paylaşımsız ekran kartı vs vs var ve çok memnunum.

Ekran kartı iyi olsun demiş.Ödev olsa Microsoft Word'de ne yapacak o kadar ekran kartını :D

Cogunlukla oyin icin olucak. Pil olmesin diye pili cikartip fise takicam direk geceleri hatta. Cok matah olmasina gerek yok. Oyniyacagim oyunlardan biri lol digeri halo falan. Kasmadan oynamak istiyorum artik oyunlari.

O zaman bana 1000-1500 arasi, mumkunse 1200 civarlarinda, 2.00ghz den yuksek hizda i5 islemcili bir laptop onerir misiniz. Sanirim asuslarin isinma sorunu yok !? Fazla buyuk ve agir olmasin birde. Packerd bell duymustum o nasil !?

ASUS K55VD İ5-3210M/8/500/2GB GT610 VGA/15,6 GittiGidiyor'da 70014018

ASUS K53SD-SX139R i5-2450 8G 500G 15.6 W7B 2GB GittiGidiyor'da 72521079

ASUS K55VD-SX023H İ5-3210 4G 500G 15.6 W8 2GB GittiGidiyor'da 72625915 ( bu hem fiyat olarak hemde işlem sistemi olarak üsttekilere göre daha uygun )

Niye Asus dersen eğer,oyun bakımından performansı daha iyi oluyor...
Bunlar olmaz dersen 3-5 tane daha bakıp atayım...

Eline sağlık ama aynı ürün bimeks 1600 küsür burda 1300 (sonuncu) !? Neden bu kadar fark var !?

o kadarda değildir beyto :D kaan bana kalırsa adı olan koyuyor üstüne ekstra fiyat :D bir çok mağazalardan daha ucuza gidiyor nette.

Sordum olum sadece.
Kaan linkini atar mısın baktığın bilgisayarın ? Açıkcası bilgisayarım olmasa o bilgisayarı alırdım.Benim bilgisayarın ilk fiyatıyla aynı kat kat daha iyi :D

yalnız notebook rahatlığı beni cezbetti resmen masaüstü pc'yi komple satıp yada sadece kasayı satıp üstüne para koyup notebook'mu alsam napsam özellikleri yazar konu açarım biraz sonra tahmini fiyatına göre karar veririm :D

Kaan klasik olacak ama Asus KV55M bütçeni aşıyor ama bak bi istersen.

Önüne bak önüne :D

Siteye güvenmemek değil de, biraz dikkatli olmak diyelim. Hani 300 küsür TL fark var ondan merak etmiştim ^^

yalnız notebook rahatlığı beni cezbetti resmen masaüstü pc'yi komple satıp yada sadece kasayı satıp üstüne para koyup notebook'mu alsam napsam özellikleri yazar konu açarım biraz sonra tahmini fiyatına göre karar veririm :D

Link ver bakiyim ^^

Yapma öyle bir şey.Isınma falan filan piliydi çok berbat geliyor bir zamandan sonra.

Aaaaa bak canımı ye ısınma sorunu olmasın. Bak bende Dell inspron bilmem kaç var 4 senelik pili öldü, 5 dakika içinde ışıma yapmaya başlıyor, işkence vallaha =((

Yapma öyle bir şey.Isınma falan filan piliydi çok berbat geliyor bir zamandan sonra.
valla beyto abimin notebook varda onu paylaşamıyoruz o derece düşün oyunlarla aramı kestiğimi söylemiştim buda pek ısınmaya yol açmaz sanırım oynayacağım oyunlar arkadaş ortamında lan game ile oynanan oyunlar olur buyuk ihtimal hem daha karar vermedim abimlede bi konuşmam gerekir anime film müzik ders arada ufak oyunlar için kullanacağım bir notebook fena olmaz.

Turbo boost ne oluyor bu arada !? 2,6ghz diyor birde 3,1 ghz diyor. !?

valla beyto abimin notebook varda onu paylaşamıyoruz o derece düşün oyunlarla aramı kestiğimi söylemiştim buda pek ısınmaya yol açmaz sanırım oynayacağım oyunlar arkadaş ortamında lan game ile oynanan oyunlar olur buyuk ihtimal hem daha karar vermedim abimlede bi konuşmam gerekir anime film müzik ders arada ufak oyunlar için kullanacağım bir notebook fena olmaz.

Ben uyarımı yaptım gerisine karışmam :D
Lan oyun bulursan banada yaz :D ( Lol tarzı olmasında )

Geri