• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Off-Topic Sohbet & Muhabbet Konusu

Sıkı bir araştırma yap madem.Anime warez'e girmiyorsa warezdeki amine bölümünü kamuya açayım.
anime ve mangalarında telif hakları var kahraman abi kısacası full bölüm vs paylaşılırsa wareze girer ancak biz tanıtım ve sohbet bölümü istiyoruz paylaşım bölümü değil.malum anime izleyen pek görevlide kalmadı anime max uzun süredir ölü durumda.

PS:warezdeki bölüm taşınacak olursa oradaki tanıtımların hepsinde link var bölümün komple temizlenmesi veya konu içeriklerindeki linklerin kaldırılması lazım.

anime ve mangalarında telif hakları var kahraman abi kısacası full bölüm vs paylaşılırsa wareze girer ancak biz tanıtım ve sohbet bölümü istiyoruz paylaşım bölümü değil.malum anime izleyen pek görevlide kalmadı anime max uzun süredir ölü durumda.

PS:warezdeki bölüm taşınacak olursa oradaki tanıtımların hepsinde link var bölümün komple temizlenmesi veya konu içeriklerindeki linklerin kaldırılması lazım.

Warez ise o iş yaş.Tutar birileri link atar uğrsş dur sonra.

Mangaların Türkiyede bile satıldığı yerler var. Internettekiler warez oluyor. Diziler gibi animeler de warez. Ben de çok istiyorum manga ve anime tartışma bölümü. Ama zor gibi

en azından tanıtım sohbet bölümünü bi denesek be kahraman abi anime&manga sever arkadaşların full paylaşım linki atmamaya gayret göstereceklerine inanıyorum. oyun ve programların bile full paylaşımı yok denecek kadar az kurallara uymayan arkadaşlar nadir çıkıyor.

Abi sen off topicin altına anime manga tanıtım diye biyer iliştir ama içine açılan konular denetlemeli olsun koy kayayı yada Kaoz'u oraya deneme mod yada yönetici (ben ikisinede kefilim) uğraşşın dursunlar arada bizde takılırız :D

Abi sen off topicin altına anime manga tanıtım diye biyer iliştir ama içine açılan konular denetlemeli olsun koy kayayı yada Kaoz'u oraya deneme mod yada yönetici (ben ikisinede kefilim) uğraşşın dursunlar arada bizde takılırız :D
uğraşsın dursunlar kısmı sanki bölümü açalımda kurtulalım şunlardan der gibi oldu be :D bu arada rütbemden memnumun açılırsa öyle bir bölüm ersan ve benim dışımda kimi görevli yaparsanız kabulümdür maazallah ersanı bilirsiniz süpürür durur orayı :D

tekrarlıyorum sonunda neyi seçtin lisayı kurtarsam nasıl bir son olacaktı meraktan patlamak üzeriyim :D
Ben Liza'yı kurtardım.Ama eğer sende onu seçersen fark etmez.Ben youtubeden izledim Citraya katılınca ne oluyor felan.Ama iyi ki de kurtarmışım bence olması gerekende oydu.

Ben Liza'yı kurtardım.Ama eğer sende onu seçersen fark etmez.Ben youtubeden izledim Citraya katılınca ne oluyor felan.Ama iyi ki de kurtarmışım bence olması gerekende oydu.
ben baktımda youtubede bulamadım lisa finalini lisayı zaten sevmemiştim o yüzden kurtarmadım boğazını kestim oracıkta :S ama kurtarsam ne olurdu diye düşünmeden edemiyorum.

citraya katıldımda noldu bossdan sonraki dans sahnesini biraz daha ileri taşıdı ama sonra anladımki öldürmeden önce son bi zevk yaşatayım demiş mezarda bulduğumuz antik bıçakla doğradı beni :D

görevleri bitirdim diyip bırakmadın umarım oyunu acayip silahlar geldi 52 karakolu ele geçirmeye çalışıyorum şuan ben mesela 4800$ bi sniper aldım RPGden çok hasar veriyor neredeyse arka arkaya duran 3kişi tek kurşun ile indirebilen bir silah :D
glbs3.png

glbv9.png

Buyur bak.Bu arada far cry 3 oynayacaklar için bu finali izlemeseniz sizler için daha iyi. (:

Buyur bak.Bu arada far cry 3 oynayacaklar için bu finali izlemeseniz sizler için daha iyi. (:
saçma olmuş biraz sanki citrayı seçtiğimizde citra bizi öldürüyor arkadaşlarımızı seçtiğimizde citra bizi kurtarmak için kendi ölüyor.

Acayip poh pohlandım şimdi kefil meselesine ama Kaya haklı gibi, def etmeyin bizi =(((

Ayrıca yanlış anlaşılma olmasın, ben vakit bulamadığımdan PS master'lığı bıraktım, mod olabileceğimi sanmıyorum. Tekrardan ve takrardan hayal kırıklığı yaratmak istemiyorum...

Acayip poh pohlandım şimdi kefil meselesine ama Kaya haklı gibi, def etmeyin bizi =(((

Ayrıca yanlış anlaşılma olmasın, ben vakit bulamadığımdan PS master'lığı bıraktım, mod olabileceğimi sanmıyorum. Tekrardan ve takrardan hayal kırıklığı yaratmak istemiyorum...
poh pohlandınmı gece gece güldürdün beni :D bizi tanıyan hemen hemen herkes düşünmeye gerek bile duymadan kefil oluyor.bu arada sana bi lakap bulmak lazım ya adını söylesem ifşa etme diyorsun söylemesem sana hitap etmemiş gibi hissediyorum kendimi :S

son durum nedir ? :D

Beyler bayanlar, paket kalan nasil ogrenicem !?

Yildizli birseylere basiyordum mesaj geliyordu fakat uzun sure yazmayinca unuttum ne yazdigimi... Bir el atin, sevaptir.

Geri