• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Off-Topic Sohbet & Muhabbet Konusu

İyi sabahlar.The legend of Korra nın 2. sezonu ne zaman başlıyacak bilgisi olan varmı ekimi yarıladık hala tık yok :(

Kim hatırlattı şu müzik konularını millete. Gene biri akım başlatmış, her gün yeni bir müzik konusu... Hayır birisi beğendiğiniz müzikleri yazın gibi bir konu açtıktan sonra neden başka birisi gene benzer bir konu açıyor !? Garip...

Bölüm görevlilerinden birisi veya yeni bir görevli sabite kilitli konu açsın, 3-4 günde bir top 10 yenilesin, herkezin müzik açlığını gidersin !?

Ben mesaj yazinca sohbet konusu kapaniyor...

Beyler birisi bana şu ##002# olayini analatabilir mi telefondaki. !? Tam olarak nedir nedeğildir anlatabilir mi birisi !?

Kim hatırlattı şu müzik konularını millete. Gene biri akım başlatmış, her gün yeni bir müzik konusu... Hayır birisi beğendiğiniz müzikleri yazın gibi bir konu açtıktan sonra neden başka birisi gene benzer bir konu açıyor !? Garip...

Bölüm görevlilerinden birisi veya yeni bir görevli sabite kilitli konu açsın, 3-4 günde bir top 10 yenilesin, herkezin müzik açlığını gidersin !?

DEdiğin yapıldı da fazla tutmadı. HEr hafta 5tane müzik seçiliyordu. Herkes beğendiği şarkıları yorum olarak yazıyordu

Selamın aleyküm isroya yeni başlıcak var mı ben yarın Lyraya başlıyorum :D

Bir et sote yapmışım ama nasıl varya yok böyle tad bandıra bandıra yiyorum vallahi .d

Gelde şimdi analı avratlı küfüt etme hadi bu nedir

fxc98.png

----------

Bunu baştan indiremem ben ya bunun çözüm yolu varmı??

Son düzenleme:
Biri bana sorunsuz tek link(hızlı) atabilirmi şunu premiuma çeviricem ben letitbit hariç atacak varmı?

ilk sınavlar nasıl geçti benim 4 den aşağı notum yok (10. sınıf sayısal)

Herkese günaydın. :) Günlük yaşantınızda başarılar dilerim. :) (Okula gidene zihin açıklığı , işe gidene bereket bolluğu)

Geri