• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Off-Topic Sohbet & Muhabbet Konusu

Oynuyorum.Arada girip adayı turluyorum jeeple :D . Relic filan topluyorum. :D
ben ok ile fantezi yapıyorum usta oldum sayılır ok atmada :D belirli yerler var adamları öldürsende tekrar doğuyorlar oralarda geliştirirsin kendini atış talimi yapacağın kumar oynayacağın yerler falan oyun bitirdim deyip bırakacağın bir oyun değil sniper ile ördek avlatıyordu geçen bana :D arada sıra giriyorum bende yapacak bir şey olmazsa.

Çok güzel oyun ya. :D diyorum ya, adamlar bir dünya yaratmışlar ve o dünyayı sana bırakmışlar. :D

Daha biraz önce keşfettim ve direk s3'üme indirdim. Paylaşmak istedim ^^

Ama paylaşmadan önce sormam lazım, reklama girer mi acaba !? Bir siteye ait bir uygulama çünkü !? Yok yere tatsızlık çıkmasın uzaklaştırma almayalım.

Nasıl birşey peki ne amacla kullanılıyo?

Bir uygulama, aslında %90'ın işine yaramıyacağını düşünüyorum ama paylaşmak istedim. Heyecanlanmıştım biranda, çünkü telefondan anime izleyemiyordum flash player olmadığı için. Bu da anime izlemek için bir uygulama ^^

Güzel resim bulamadım onun için, arıyorum halen daha. O yüzden sormuştum aklında biri veya bir resim var mı diye. Olmadı rastgele güzel bir kız ile yapıcam. ^^

Kıvıramıyorum... lanet olsun...

Kaan,bana yeni imza yapıyordun ne oldu o iş ? :D

Ben demiştim zaten len yapmassan no problem diye. :D
barış avatarındaki karaktere bittiğimi en sevdiğim karakter olduğunu söylemiştim al belki bunlar hoşuna gider :nse:
tumblr_mfpz6nw76r1rvi1zto1_250.gif
tumblr_mfpz6nw76r1rvi1zto2_250.gif
tumblr_mfpz6nw76r1rvi1zto3_250.gif

tumblr_mfpz6nw76r1rvi1zto4_250.gif
tumblr_mfpz6nw76r1rvi1zto6_250.gif
tumblr_mfpz6nw76r1rvi1zto7_250.gif

tumblr_mfpz6nw76r1rvi1zto8_250.gif
tumblr_mfpz6nw76r1rvi1zto9_250.gif

Geri