• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Off-Topic Sohbet & Muhabbet Konusu

barış avatarındaki karaktere bittiğimi en sevdiğim karakter olduğunu söylemiştim al belki bunlar hoşuna gider :nse:
tumblr_mfpz6nw76r1rvi1zto1_250.gif
tumblr_mfpz6nw76r1rvi1zto2_250.gif
tumblr_mfpz6nw76r1rvi1zto3_250.gif

tumblr_mfpz6nw76r1rvi1zto4_250.gif
tumblr_mfpz6nw76r1rvi1zto6_250.gif
tumblr_mfpz6nw76r1rvi1zto7_250.gif

tumblr_mfpz6nw76r1rvi1zto8_250.gif
tumblr_mfpz6nw76r1rvi1zto9_250.gif

Genel olarak pembe saçlı karakterler çok şirin oluyor, maşşallah, tütütütü <3

Keşke, çizim yeteneğim olsaydı. Sabah akşam usanmadan anime karakteri çizerdim. Tamam lan kafaya koydum, en yakın zamanda karak kalem başlıyıcam önce sonra anime karakterlerini çizicem. Yeter be !!!!!!!:saw:

Genel olarak pembe saçlı karakterler çok şirin oluyor, maşşallah, tütütütü <3

Keşke, çizim yeteneğim olsaydı. Sabah akşam usanmadan anime karakteri çizerdim. Tamam lan kafaya koydum, en yakın zamanda karak kalem başlıyıcam önce sonra anime karakterlerini çizicem. Yeter be !!!!!!!:saw:
guilty crown'dan yuzuriha inori karakter en sevdiğim anime olmasında büyük katkısı vardır :D

çöp adam çizebiliyormusun ? :D

Yok, senin sayende avatarda gif kullanma hevesim gitti.Bu karakter güzelmiş cidden. :D
ne demek senin sayende ? :fky: senin avatardaki resim kızın delirmiş hali gibi bir şey :S

Yok, senin sayende avatarda gif kullanma hevesim gitti.Bu karakter güzelmiş cidden. :D

O değilde çok imreniyorum size... Çok büyük avatarınız var =((

guilty crown'dan yuzuriha inori karakter en sevdiğim anime olmasında büyük katkısı vardır
icon17.gif

çöp adam çizebiliyormusun ?
icon17.gif

ne demek senin sayende ?
icon19.gif
senin avatardaki resim kızın delirmiş hali gibi bir şey
wacko2.gif

Bir ara deli gibi çalışıyordum karakalem, çok küçükken art academy takip ediyordum hatta. Sonra bıraktım köreldim... Hayal gücümde zayıf olduğundan bakmadan hiç birşey çizemiyorum...

Ama çöp adam örneği ver aynısını çizerim :D

Son düzenleme:
Arkadaşlar yeni telefon almayı düşünüyorum.Arkadaşım bir tavsiye vermişti Galaxy Wonder demişti.Sizce ne alabilirim?

Beyler bu islerden fazla anlamam. Suanda netim var ama internete girilmiyor cooooooook yavas internet. Ip veya dns degistirmem yardimci olur mu !? Son yarim saattir net cok yavas. Oncedende boyleydi ama en azindan google 2 dk ya aciliyordu. Suan hicbirsey axilmiyor kafayi yemek uzereyim...

Beyler bu islerden fazla anlamam. Suanda netim var ama internete girilmiyor cooooooook yavas internet. Ip veya dns degistirmem yardimci olur mu !? Son yarim saattir net cok yavas. Oncedende boyleydi ama en azindan google 2 dk ya aciliyordu. Suan hicbirsey axilmiyor kafayi yemek uzereyim...
Önce modeme sonra pcye reset at ben hep öyle yaparım :D

Geri