• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Off-Topic Sohbet & Muhabbet Konusu

Müşteri hizmetlerini ara şikayetini ilet hattımın yapılandırılmasını istiyorum de merkezden bir kaç işlem yapsınlar düzeliyor. Bende olduğunda bu gibi bir durum direk arayıp fırçayı kayıyordum pat düzeliyordu. Ama bilgisayarın hızı ile ilgili bir şey diyemem :D

Müşteri hizmetlerini ara şikayetini ilet hattımın yapılandırılmasını istiyorum de merkezden bir kaç işlem yapsınlar düzeliyor. Bende olduğunda bu gibi bir durum direk arayıp fırçayı kayıyordum pat düzeliyordu. Ama bilgisayarın hızı ile ilgili bir şey diyemem :D

Benim pc ölü zaten uzatmalari oynuyor...
Bastan baslatmayi hep deniyorum zaten hatta ethernet bile bagladim belki birsey farkeder diye... en son artik arayip firca cekicem herlade. Mayisa kadar kim beklicek ya offff sozlesme biticek diye eziyet cekiyorum resmen..

Telefonla aradım açmadılar, beş dakika sonra düzeldi. Tabii potansiyel psikopatım, gördüler ışığı, korktular sanırsam o.0

Size dün yaşadığım ibretlik olayı anlatıyorum..

Dün okula giderken canım sıkılır diye laptopumuda almıştım.Okula gittim, tahmin ettiğim gibi okulda in-cin top oynuyordu.Sonra laptopu açtım oyun oynadım falan.Canım sıkıldı kantine gittim geldim.Yine pc başına oturdum.Sonra aklıma dahihane bir fikir geldi. (O sırada char kasıyorum.Okulun netinden çekiyordum.) Arkadaşın VINN'ını almak. (!) VINN'ı takıp Laptopu ve soğutucuyu açık bırakıp çantaya koydum.
(Benim çanta biraz valiz gibi anlayın işte.) Ve çarşıda dolaştım. Böylece gün boyu karakterim ultasonik fikirim ile kasılmış oldu. (108 Lv olmuş.)

Buda böyle bir anımdır.

Size dün yaşadığım ibretlik olayı anlatıyorum..

Dün okula giderken canım sıkılır diye laptopumuda almıştım.Okula gittim, tahmin ettiğim gibi okulda in-cin top oynuyordu.Sonra laptopu açtım oyun oynadım falan.Canım sıkıldı kantine gittim geldim.Yine pc başına oturdum.Sonra aklıma dahihane bir fikir geldi. (O sırada char kasıyorum.Okulun netinden çekiyordum.) Arkadaşın VINN'ını almak. (!) VINN'ı takıp Laptopu ve soğutucuyu açık bırakıp çantaya koydum.
(Benim çanta biraz valiz gibi anlayın işte.) Ve çarşıda dolaştım. Böylece gün boyu karakterim ultasonik fikirim ile kasılmış oldu. (108 Lv olmuş.)

Buda böyle bir anımdır.
Alem adamsın :D

Ne zamandır indiricem diyordum anca nasip oldu =)

jk7zn.png

jmsmm.png

IDM birleştirmesi 1 saat sürdü:D Hele şuan rar dan çıkarıyorum çıkmayacak gibi bu gidişle:D

Mutu abi sen buralara gelir miydin ? :D Lağğğğğnn antibiyotikte burda. :D

Geri