• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

skyblue kardese ben ogrenciyim yeni üniversiteye gectim gercekten baka istercen ismimi filan veriyim bak ban 10 tl ye kurarmısın valla param yokk

----------

pardon

Max User Count Restriction Per IP: system default (infinite)

ben şunda kitlendim :D

son durum :D
5r12.png

sro_gm1 in şifresi neydi :D

hn2006

Db'den özelliklerin nasıl kaldırıldığını söylermisin?

Bende kaldırıp deneyim 3.8GB ram kullanıyor bu şekilde , ve anında runtime veriyor.

_RefRegionBindAssocServer bu tablodan yapıyorsun en üstte china 2 diğerleri 0

----------

ilerleme var bir resim daha ama hala login olamıyorum :(
adszlah.png

Beyler Hepsi açıldığında toplam 3.2 gb ram kullanıyor Machinemanager açılması portunu 15880 yapacaksınız fakat diğer portlarıda değiştireceksiniz ...

Şuan Servere girersem yarın akşam dosyalarımı upload ederim içine kısaca açıklamalar eklerim artık kurabilirseniz :D doğrusunu sölemek gerekirse kurmak baya zorluo adamı şimdi yatacam güzel bi uyku çekecem ohh bea :D

şuan kurabilen varsa ve sunucusunu alamıyorsa bana kurulumu ogretebilirse sunucusunu ben kiralıycam...16 GB

dedicated e kurmaya çalışınca kurulmuyor

gatawey server açıyorsun cert baglanmadı diyir sinir ediyor ince ayar varmı bilinmesi gereken :S

Geri