• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

yardım edinnn cert ve ını ayarı tam neden boyle

yardım edinnn cert ve ını ayarı tam neden boyle yardım edin

hani nerde çözümü gercekten ayarlar tam dns filan kurmadım ama

server cord established : 1 (192.168.0.10:32001)

Max User Count Restriction Per IP: system default (infinite)

select ip, capacity from SK_gamebang_ip

cannot establish keep alive session : 192.168.0.10 32003 (bind 0.0.0.0)

Bunlar haricinde sorun kalmadı bende :S

bu portları gloabal serverdemi deneyim

modeminden o portları aç

Bana kim tam tekmil şekilde 0 dan eksiksiz şekilde ücretiyle kurulumu öğretir

Evet arkadaşlar serverimizi açmış bulunuyoruz ama şuan bakım yapıyoruz, serverimizin ismi Xiao'dur. Zaten SrSTATS'tan da görebilirsiniz. :)

SkyBlue - FeelMySin - Zaaman - ErimVrs ve ByMankn'e teşekkürler. :D

game serverin kapanmaamsı içiçn db den oyunun bazı özelliklerini kapatacksınız meselela ben jangan hariç heryeri kapattım 4 saniyede gameserver cert oluyor:D

skyblue kardese ben ogrenciyim yeni üniversiteye gectim gercekten baka istercen ismimi filan veriyim bak ban 10 tl ye kurarmısın valla param yok

Geri