• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

8gb altı boşa denemeyin gameserver yüklemiyor.
ps: 20tl ye server kurulur iis dahil xD

2 gb ramle oyunu kurdum ama server check kendi serverimizi check den kurtaramıyoruz :D
adszikn.png

MachineManagerin Açmış Bulunmaktayım Kimsenin Yardımından dolayı teşekkür ederim :S :D

arkadaslar 3 tane sql database kurdum sonra sro_vt_accounta /****** Object: StoredProcedure [dbo].[_ExistsServiceOffRentItem] Script Date: 09/13/2011 12:03:44 ******/
SET ANSI_NULLS ON
GO

SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO

CREATE procedure [dbo].[_ExistsServiceOffRentItem]
as

if( exists (select * from _Items with (nolock) where RefItemID in (select RefItemID from _RefRentItem where Service = 0 ) ) )
begin
return -1
end

GO

bu degerleri yapıstırdım odbc ayarı dns ayarı nası yapcam

Geri