• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

smc ıd pw ne kardes onu nası yapcam sql den nası md5 filano yle bişeyler vardı yardım edin

12682.jpg

Arkadaşlar bu hata var ve machinemanager açıldığı gibi kapanıyo neden kesinlikle biliyosunuzdur.
Bi bakın ya

arkadaslar smc ıd pw ne onu nası yapcam sql den nası md5 filano yle bişeyler vardı yardım edin

Tamam kardeşim onun sorunu yoksa önemli değil çok sağol :) benim bilg 2gb ram 512mb ekran kartı var çalışırmı kaldırırmı

Pff servere giremiyorum beyler hamachi id pw weriyorum girebiliecekmisniz bi deneyin id ilkroad şifre 1 Bi deneyin

yanlıs yapıyorsun karsdes hersey filan % 100 olmadan acma digerini sıraya göre git %100 olunca bir digerinne gec

* 01.Cert
* 02.GlobalManager
* 03.DownloadServer
* 04.MachineManager
* 05.GatewayServer
* 06.FarmManager
* 07.SR_ShardManager
* 08.SR_GameServer
* 09.MachineManager
* 10.AgentServer
* 11.start client

Bu Sorunu nasıl gidereceğim

saol darkanqel1 btuo simdi smc ne işe yarıcak bide bu clienti i nerden accam simdi orasını anlamadım oyuna nası gircem yani

Darkangel1 kardeşim bende machineserver açılmıyo ne yapabilirim açılıyo direk kapanıyo epvp de sormuşsun görmüştüm bi yardım et be kardeşim

runtime error nasıl düzeltiriz?

yapan varsa söyleyebilir mi?

Geri