• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Yürü Be Zeyd :D

Mustafa Kardeşimin sw Si :D

11905.jpg

2. Pc den bağlandık sıra oyuna girmede D:

ram kasmasın diye bişeyler yapıyodunuz cons samar siliyodunuz ya nerden silcez oni :)

ban daha gonnderirimisin kurulum videosu kardse ben ozel mesaj gonderemiyom yapamıyopm yaniş

----------

arkadaslar ben cert globalserver ve gatewayı actım ama downlaod server acılmıyo tıklıyom hiçbirsey gelmiyo

ram kasmasın diye bişeyler yapıyodunuz cons samar siliyodunuz ya nerden silcez oni :)
_RefRegionBindAssocServer ,_RefRegionBindAssocServer_bak bunlarda china hariç hepsini 0 yap game server çökmez

----------

ban daha gonnderirimisin kurulum videosu kardse ben ozel mesaj gonderemiyom yapamıyopm yaniş

----------

arkadaslar ben cert globalserver ve gatewayı actım ama downlaod server acılmıyo tıklıyom hiçbirsey gelmiyo
uyumluluk modu 2000de çalıstır

arkadasşlar datebaseye bölüm acıyoz ya SRO_VT_ACCOUNT gıbı 2 tanesının ısmı ne :S

arkadaslar bu global cert sahar filan hangi sıralamaya gore accaz yardım

Btuo kardes web sitesi noktalr halinde gözüküyo bosluk bırakarak gonder

beyler linki biraz geç göndere bilirim nedeni ise 1 dakikada bi kere mesaj gönderme hakkımız var ondan.

Geri