• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Arkadaşlar .Global Managerde cant Connect To Accound DB Hatası Alıyorum ne yapmam lazım.

ııs sorunu için başlat>denetim masası>programlar>windows özelliklerini aç veya kapat>internet information service kısmı işaretli olacak ve alt kısmında web yönetimi araçları, world wide web hizmetleri seçili olsun. Web yönetimi araçlarında ııs yönetim hizmetleri seçili kalsın. World wide web hizmetleri altındaki seçeneklerin hepsini tickleyin, durum ve tanılama altındakilerin hepsi tickli, genel http özellikleri altında sadece varsayılan belge tickli,güvenlik sekmesinn altındakilerin hepsi tickli, performans özellikleri altında statik içerik sıkıştırma tickli,uygulama geliştirme özellikleri altındaki tüm seçenekler tickli olsun böylece ııs sorununu böyle halledebiliriz. Bir private server kurmak programcılık yada bilgisayarcı olmak gerekmez bir server kurabilmek için bilgi gerek ancak bazı kişiler kendilerini bazılarından yüksekte görüp bu işi sadece ben yapabilirim zihniyetiyle gidiyorlar ben kimseden yardım almadım demiyorum yabancı sitelerden sorunlarımı çözdüm şimdi sizlere elimden geldiği kadarıyla yardım etmeye çalışıyorum. Vede bende şuan start bile gelmedi loaderlada xtrap hatası alıyorum lütfen oyuna giren arkadaşlarda yardım etsin.

hBu Hatayı Nasıl Giderebilirim Global Managerden alıyorum Cant Connecy To Acoount DB.

arkadaşlar bana gameserverin kendinizdekini verebilirmisiniz feelmysin ve darkangel1 sadece o kaldı :)

Yürü Be Zeyd :D

Mustafa Kardeşimin sw Si :D

11905.jpg

Geri