• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

2z5t5pl.jpg

Yeni hata -.-"
başka ıd ve pww deiştir olucaktır bazı accler buglu olabiliyor

global manageri açıyorum bir süre sonra şu hatalar çıkıyor "cannot establish keep alive session : 127.0.0.1 32003 (bind 0.0.0.0)" ne yapmalıyım?

oyunu kuran biri insanlık namına bana bir yardım edermi? lütfen yalvarıyorum artık ne olur...

ah ulan srx, srev olucaktık 2 günde 50 den fazla sw açmıştım :)
biri adan gibi video çekse bukadar sayfa postu olmazdı.

oyunu kuran biri insanlık namına bana bir yardım edermi? lütfen yalvarıyorum artık ne olur...

az sabırlı ol kardşeim komple kurulsun zate yardımcı olucaklar adamların elini ayağına karıştırmayında kendılerı bır kusursuz kursunlar emın ol zaten yardımcı olucaklar böyle yaparak zaman kaybettiriyorsun

Arkadaşlar hertürlü yardım edebilirim yeterki srun machine manager'ı açamayan arkadaşlar portları yanlış giriyorsunuz
eski portları kullanacaksınız ancak sadece portlar değil certin ini dosyalarınında değişmesi lazım bu arada herşey ok çalışıyor ancak oyuna ggriş için ne portu giricez. ? yardım istiyen arkadaşlara yardım edebilirim. full çalışan cert ve server inilerini upload edebilirim.

Arkadaşlar hertürlü yardım edebilirim yeterki srun machine manager'ı açamayan arkadaşlar portları yanlış giriyorsunuz
eski portları kullanacaksınız ancak sadece portlar değil certin ini dosyalarınında değişmesi lazım bu arada herşey ok çalışıyor ancak oyuna ggriş için ne portu giricez. ? yardım istiyen arkadaşlara yardım edebilirim. full çalışan cert ve server inilerini upload edebilirim.
bana edermısın yusuf.sukru@hotmail.com

downloadserver açılmıyo hata bu çözüm biliyomusun ? ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ıp ve portlar doğru

başlıcam böyle foruma bune len böyle neymiş video yasakmış ne saçmalık önce dosya paylaşımı yasak diyolardı kendileri çektiler dosyaları üyelere bırakmadan konuyu kapattılar şimdi dosyalar yayınlandı neymiş dosya yayınlamak serbesmişte yapımını anlatmak yasakmış. Böyle saçmalıkmı olur len hangi forumda anlatımın yasak olduğunu gördünüz forum amacı bu bölümün amacı bu değilmi len zaten siz boşuna yasıyorsunuz... Kusura bakmayın patladım yani bune len böyle bune

Kardeşim bende karşıyım ama bir arkadaşla konuştum dediki forumda post kasılmaması içinmiş forum çoluk çocuk doluyormuş zaten şu konuda 100 e yakın sayfa oldu 100ü de geçer ama ne diyelim almışlar bir gıcık karar ama paylaşan her turlu paylaşıyor kafanı yorma arkadaslar daha tamamlayamadılar.Tamamladıkdan sonra inşallah darkanqel1 skyblue felan paylaşıcak yanı ben oyle bılıyorum şimdiden herkeze kolay gelsın iyi gunler

downloadserver açılmıyo hata bu çözüm biliyomusun ? ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ıp ve portlar doğru
ip değilde portların 32000 serisimi ? vede certi aç ardından global managerı aç cert üzerinde bir ip gözükücek 5.240 filansa bu senin hamachi ip'in demek biliyorsundur zaten ancak cert üzerinde gözüken ip üzerinden kurabilirsin serverı birazda server.cfg ve certi upload edicem çünkü cert içindede hatalar var arkadaşlar.

başlıcam böyle foruma bune len böyle neymiş video yasakmış ne saçmalık önce dosya paylaşımı yasak diyolardı kendileri çektiler dosyaları üyelere bırakmadan konuyu kapattılar şimdi dosyalar yayınlandı neymiş dosya yayınlamak serbesmişte yapımını anlatmak yasakmış. Böyle saçmalıkmı olur len hangi forumda anlatımın yasak olduğunu gördünüz forum amacı bu bölümün amacı bu değilmi len zaten siz boşuna yasıyorsunuz... Kusura bakmayın patladım yani bune len böyle bune

boşuna dikleniyorsun insan en doyumsuz varlıktır ...

Rakip istemıyorlar ondan :d emin ol iyi bir rakip çıkıcak ama :D

ip değilde portların 32000 serisimi ? vede certi aç ardından global managerı aç cert üzerinde bir ip gözükücek 5.240 filansa bu senin hamachi ip'in demek biliyorsundur zaten ancak cert üzerinde gözüken ip üzerinden kurabilirsin serverı birazda server.cfg ve certi upload edicem çünkü cert içindede hatalar var arkadaşlar.
ıplerim hepsi iç ıp'm 192.168.x.xx portlarım evet 32000 serisi

----------

abdelfattahdada aynı hata vardı videoda orayı kesmiş ibiş yapamadım bende gerisi tamam machine felan

eu çar açtığında oyuna giremiyorsun
constantinde sorun var galiba
birde teleportta sorun var GALİBA ama denemedim BU SORUNLAR KLADI TEK BUNLARDA DÜZELSİN SW ONLİNE DÜZELTEN VARMI BUNLARI

ıplerim hepsi iç ıp'm 192.168.x.xx portlarım evet 32000 serisi
portlarında hatalar var şimdi sana bi link vericem o linkteki dosyaları ve server.cfg yi al onun yerine koy normal çalışan port serileri 15880 dir unutmayın. 32000 serisi çalışmıyor millet boşuna denemeyin. buda benim serverın kurulmuş halidir ImageShack® - Online Photo and Video Hosting . machine managerı açamayan arkadaşlar bu verdiklerimi yapsınlar.

Geri