• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

arkadaşlar lütfen bir yardım edin hala machine_manager ı açamadım bir yardım çok şey istemiyorum
kaçıncıyadır yardım istiyorum kimse benimle bir ilgilenmiyor bile adam yerine koyup lütfen bir yardım edin..

Allah rızası için bi yardım edin daha ne olur.
Herşey tamam server online.
Mediapatcherden ip hamachi ip portda 32002 yapıyorum launcherden start geliyo tıklıyorum sro client doluyor oyun açılır açılmaz serveri bile göremeden otomatik kapanıyor ne yapmam lazım?

başlıcam böyle foruma bune len böyle neymiş video yasakmış ne saçmalık önce dosya paylaşımı yasak diyolardı kendileri çektiler dosyaları üyelere bırakmadan konuyu kapattılar şimdi dosyalar yayınlandı neymiş dosya yayınlamak serbesmişte yapımını anlatmak yasakmış. Böyle saçmalıkmı olur len hangi forumda anlatımın yasak olduğunu gördünüz forum amacı bu bölümün amacı bu değilmi len zaten siz boşuna yasıyorsunuz... Kusura bakmayın patladım yani bune len böyle bune

allah rızası için bi yardım edin daha ne olur.
Herşey tamam server online.
Mediapatcherden ip hamachi ip portda 32002 yapıyorum launcherden start geliyo tıklıyorum sro client doluyor oyun açılır açılmaz serveri bile göremeden otomatik kapanıyor ne yapmam lazım?

pc özelliklerin neler ?

9777.png

bu sorunun çözümünü bilen [şifre 1234 yaparken bunu verıyor ]

Geri