• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

şuanda tek sorun 1- 2 dk sonra DC veriyor ?

2qa33nn.png

mustafa pc özelliklerin ney ?

mustafa pc özelliklerin ney ?

Dosyalari 1.5GB RAM dan 6GB rama kadar aca biliyon 1.5GB la acmak istersen kullanmayacagin regonlari kapiyon mesela alex dw fln sadece jangan i acicaksan 1.5yeterli heryeri acicaksan caveler dahil makinende 16Gb da olsa moblar despawn olur :) ama const ve samari kapadiginda 8GB RAM AMD ATHLON x4 te sorunsuz calisiyo

Bir ricam daha olacak beyler win7 kullanıyorm iss ayarlarını yapamadım biri rica etsem iss ayarlarının fotosunu cekip atabilirmi

Dosyalari 1.5GB RAM dan 6GB rama kadar aca biliyon 1.5GB la acmak istersen kullanmayacagin regonlari kapiyon mesela alex dw fln sadece jangan i acicaksan 1.5yeterli heryeri acicaksan caveler dahil makinende 16Gb da olsa moblar despawn olur :) ama const ve samari kapadiginda 8GB RAM AMD ATHLON x4 te sorunsuz calisiyo

16 gb he :D vay anasını bende 4 gb var ne gibi yerler açık olur ? :)

Srshardmanager, acıyorum biling killing diebi hata verio kapıo kendını :S çözümü ne şunun forumda gördm aynısını yaptım crest flnda actm çözemedm hala :S Filezilla danda ayarladım ama yok olmuyo gene aynı hata :/

Beyler konu açıldığından beri takip ediyorum ben serveri bu sabah kurdum dünden beri uğraşıyodum sonunda yaptım hata alan arkadaşlara seslerniyorum sqlu kontrol edin server.cfgyi kontrol edin :) benim bilgisayarmin özellikleri 6 gb ram ddr3 intel i7 nvidia 9800 gx2 sli destekli ve hiç kasmıyo tavsiyem 4 gb ramden az olanlar denemesin :)

OKADAR Forum gezdim bir tek bu site bu Olaya Haşır neşir .. Allahınıza KURBAN Sizin Kİm tutar sizi :-*) elin gavurundan neyimiz EKSİK .. Kolay gele Herkese..

beyler ben dianamo sro client kulanıorum skyblue sw giricem ama laucnerle ip deiştim launcerle girince sw kapalı gibi gösterio loaderle girince cince 3 hata verio sonuncuda Errro cince yazı (9) bu yazıo nasıl düzelte bilirim?

Beyler Server kuruluda giriş için loader mı kullanıyoruz media pacher mı mediaacher ise portu kaç yapacaz ... ???

----------

Bide Bu biling ne işe yarıyor ?

Geri