• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

hata bu bi bende veriyo isterseniz hamachiden bakın açık oyun skybluevsro pw 1

Beyler konuyu ne hala getirmişsiniz ya :( Herkez post kasıyor , Konu Kilit # İndirin geçin , konuyu mahfetmişsiniz ..

----------

Konu Açıldı #

Teşekkür edin bakalım açtırdık konuyu :)

Evet beyler shard menager 3-4 dakika sonra kapanıyor varmı yardım edebilecek birisi?_

server check ??...

1sxmpl.png

C9 Hatası alanlar için Ip ları Kontrol Edin..

Son düzenleme:
Beyler şunun cevabını verin ya shard menager online olamıyo.
ikinciside gameserver runtime veriyo onu nasıl düzeltcem?

Bunun kurulu cok zor ve En az 4 GB ram VDS veya Server Bilgisayarı İstio Kurabilen Kişiler Den yardım istemeyin boşuna Yardım Etmıyorlar Ben oğrenırsem Belki Yazarım Buraya..

oyuna loaderla mı girilecek bn launcerden giremiyorum starta tklayınca hata veriyor

Beyler shard manager billing server dead deyip kapanıyo bu kondua yardımcı olabilecek varmı ?

Geri