• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Easy oldu ama ıd - pw yazınca bekliyor bu seferde S:

2d9bx51.png

2cdkevm.png

arkadaşlar serveri açtım sro açılıyo ama ekran geliyo server adının oldu ekran server ismi görünmeden kapanıyo yardımcı olursanız sevinirim...

Anlatim videosuna gerek yok REPACK yapsin yani su an kurulu dosyalari winrar yapip direk atsin ve veri tabanlarinin ciktilarinida tabi ztn hersey kuruk siz sadece ipleri ve veri tabani isimlerini degistirirsiniz bukadar mssql i kuramayan oldugunu sanmiyorum

Anlatim videosuna gerek yok REPACK yapsin yani su an kurulu dosyalari winrar yapip direk atsin ve veri tabanlarinin ciktilarinida tabi ztn hersey kuruk siz sadece ipleri ve veri tabani isimlerini degistirirsiniz bukadar mssql i kuramayan oldugunu sanmiyorum

aynnn kardeşim :D

Ya şu databaseleri sql e nasıl okutcaz bu kısımdan birşey anlamadım elimde 3 adet dosya var uzntıları BAK (Log_DB_db_201108210200.BAK, SRO_VT_ACCOUNT_db_201108210200.BAK, SRO_VT_SHARD_INIT_db_201108210200.BAK) bunalrı nasıl sql e aktarıcam nasıl database yapıcam yardımcı olur musunuz msn adresim muhlatosonline@hotmail.com

GlobalManager => 32001
GatewayServer => 32000
MachineManager => 32000
FarmManager => 32000
DownloadServer => 32000
SR_ShardManager => 32004
AgentServer => 32004
SR_GameServer => 32004
BUNLAR OLMASI LAZIM

Geri