• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Arkadaşlar iş portlarda inilerde cfglerde değil emin olun , sürekli elitepvpyi takip edin.

örneğin biri yardım konusu açmıştır

örnk : global manager calışmıyor yardım edin diye bi konu açmıştır , o konuya girip bakın.

Ben şuanda gözüm kapalı tekrar silip baştan kurabilirim bu serveri , en son geldiğim nokta charı açıyorum start a tıklıyorum "loading" ekranında atıyor.

onuda çözersem oyundayım inşallah , sonrasında arkadaşın vps servera yükleyip bugları gidereceğiz.

O esnadada sizlere yardımcı olurum bildiğim kadarıyla.

kullandığım cert :

http://www.multiupload.com/L89232H2XU

server cfg ;

http://www.multiupload.com/U5L30590YP

Son düzenleme:
Arkadaşlar iş portlarda inilerde cfglerde değil emin olun , sürekli elitepvpyi takip edin.

örneğin biri yardım konusu açmıştır

örnk : global manager calışmıyor yardım edin diye bi konu açmıştır , o konuya girip bakın.

Ben şuanda gözüm kapalı tekrar silip baştan kurabilirim bu serveri , en son geldiğim nokta charı açıyorum start a tıklıyorum "loading" ekranında atıyor.

onuda çözersem oyundayım inşallah , sonrasında arkadaşın vps servera yükleyip bugları gidereceğiz.

O esnadada sizlere yardımcı olurum bildiğim kadarıyla.

kullandığım cert :

Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

server cfg ;

Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

Saol Sen kaç tane dsn açtın ?

RunTime error ram yetmezliğinden kaynaklanıyor , DB'den alexandreayı , constantine hotan vb. yerleri çıkardım rami daha az kullandığı için hata vermeden açtım.

ARKADAŞLAR ŞU MACHİNE_MANAGERİ BİR ÜTRLÜ AÇAMADIM BİR YARDIM EDİN NE OLUR YA :d

RunTime error ram yetmezliğinden kaynaklanıyor , DB'den alexandreayı , constantine hotan vb. yerleri çıkardım rami daha az kullandığı için hata vermeden açtım.

bunlardan hangilerini 0 yapıcam ?

CHINA1
TQ1
West_China2
Oasis_Kingdom1
Thief Village2
Roc1
Eu1
Am1
Ca1
SD2
KingsValley1
Pharaoh2
DELTA1
TEMPLE2
FORT_JA_AREA1
FORT_DW_AREA2
FORT_HT_AREA1
FORT_CT_AREA1
FORT_SK_AREA1
FORT_BJ_AREA1
FORT_HM_AREA2
FORT_ER_AREA1
ARENA_OCCUPY1
ARENA_FLAG2
ARENA_SCORE1
SIEGE_DUNGEON2
ARENA_GNGWC1
GOD_TOGUI1
GOD_WRECK_IN1
GOD_FLAME2
GOD_WRECK_OUT1
EVENT_GHOST2
JUPITER1
PRISON2
GM_EVENT1
NULLNULL

Son düzenleme:
Beyler download servere cırt tıklıyorum acılıp kapanıyor kayboluyor hemen sorun nedır ? uyumlulugu 2000 yaptım ama yıne aynı..

Geri