• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Sona yaklaştık ve

2hrpy4y.jpg

Böyle bir hata karşıma çıktı start dedigimde

smc falan var onlar ne zaman acılcak ve acılcak dosyanın tam adı ne.. bide machıne manager 2 defa yazıyo 2. seferde acılmıyor

1 .SQL Server >> SRO_VT_SHARD > _RefRegionBindAssocServer gir CHINA harıc 0 yap

2.Smc için smc dosyasının içinde ServiceManager.cfg olucak aç onu ve..

HTML:
/*
*/

SMC {    
DivisionManager "5.207.3.139",15880
}

ModulePatch
{
    SrcPath    ".\Patch_Internal"
    DestPath ".\Patch_Internal_Comp"
}

5.207.3.139 İp yerine kendi İp yaz sonra

3. SQL Server > SRO_VT_ACCOUNT > Tb_User gir ve sro_gm üyeliğini bul md5 den şifresini değiştir...

k477ys.png

Bu hatayı çözdüğüm an oyundayım.

Loading ekranı doluyor , oyun açılmadan client kapanıyor geri.

sro_gm1

hn2006

istersen bunun şifresini account ' db deki tb_user ' den md5 ile değiştirebilirsin.

MUSTAFA GİNE SHARD ATNI HAYAYI VERİYOR KAPANYOR DOSTUM.. 5 DAKİKA TEAMDAN GEL YAP YADA YARDIMCI OL UYUZ OLDUM AMA :d

bi tane daga war yönetmek için alpemix war oda teamdan bi farklı program 1 yardım et gözünü seweyim (:

Cert Acıyorum Globalı Acıyorum Gelen Hata Sunlar Yardım Lütfen
cannot occupy db session : select * from SK_SilkChange_BY_Web
cannot establish keep alive session : 127.0.0.1 32003 (bind 0.0.0.0)
cannot occupy db session : update _Shard set nStatus = 0, nCurrentUserRatio = 0 where nID = 64

Geri