• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Smc bu sekılde oluyor :S gırıs yapınca

3967.bmp

mustafa yap parasını yollucam kardeşim Yemin ediyorum kurulum parasını yoksa ben böle 2 3 hafta kayayı sıyırırım ...

cannot occupy db session : select * from SK_SilkChange_BY_Web
Globalı Acıyorum Bu Cıkıyor Sebebi Nedir ?

kardeşim yap lütfen bi güzellik ya ... :S

----------

oldugum yerde hep dönüyorummm :S

hepsini denedim kardeşiim sen bi baksana benim pc ye allah askına msn ye gel uzaktan yardımdan yönettt .. :S :@ çıldırcam yemin ediyorumki

Arkadaşlar bi bakarmısınız ben nerde hata yapmışım Bi tek bunu Çalıştıramadım orda işaretledim zaten eminim çözüm yolunu biliyorsunuzdur:

adszoj.jpg

mustafanın ediyegi yok :P :D

kardesım bence fazlasıyla bıle yardım ettı herkese bu kadarına nasıl dayandı blmyrm valla peşpeşe onune gelen soru soruyo adama.. ben olsam dayanamazdım valla

----------

yok kardeş normal burda darkanqel in verdiği sıralamayla açtım ama bu hata :S

server.cfg de agent serverın ıp sıne bı baksana yanlıslık falan yapmısmısın ..

Geri