• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Beyler Gateway Serverı Acıyorum Su Hatayı Alıyorum Yardım Lütfen
1, IBUV: StringSize: 1, CharSet: ABCDEF1234567890
2,IBUV: CharSet(ABCDEF1234567890)
3,IBUV: Preserved image created : (dwImageCount)

darkangel kardes server.cfg ve ını veride upload edermisin

darkangel kardes ını leri ve server cfg yi de uppload edermisin

evet beyler size birşey söyleyeceğim ben bu işi bıraktım çünkü baya uğraşmam gerek okullarda açılıyor malum.Herneyse kim nederse desin ben sizi uyarıyım yinede unutmayın 18-velisiz banka hesabı açamaz paraya yatıramaz para çekemez.Herkes oyunu kurup zengin olacağını sanıyor tabi tabi olursunuz :) Adamlar ekmeğinize yağ sürcek sizde yalıycaksınız öyle mi yok öyle beleş.ZSZC MYSRO ESRO İSRO adamlar bunları kendileri tasarlamışlar sizin emu lar üstünden filesler üstün yapmamışlar Bu işi yapabilmeniz için iyi bir deneyiminiz olması gerek adam diyor 3-4 yıldan beri emu larla uğragsıom bu işteyim diyor.Bıraksanıza ya allah aşkına srx kurmak buna hiç benzedi mi ? forumun %90 hala yapamadı.Üstelik hamachi ile oynamak istiyorsunuz :D:D:D hiç gülesim yoktu ama güldüm bunu artık bazılarından duyunca.İyi düşünün grindroaadv2 varken esro varken millet neden sizin serverinze gelsin ki ?Ve çoğunuz öğrecisiniz pc nizi sürekli açık bırakabilecekmisin.Faturaya ödüyebilceğiniz mi ?Hamachi ile kurulan silkroad mahalle dışına çıkmaz :) Hamachisiz kurulan ise 2 güne ms -dos komutuyla 10 lira kazancam diye bilgisayarınaza 100 lira zarar gelir biraz mantıklı olun ;) isteyen taksın istemeyen takmasınh

evet beyler size birşey söyleyeceğim ben bu işi bıraktım çünkü baya uğraşmam gerek okullarda açılıyor malum.Herneyse kim nederse desin ben sizi uyarıyım yinede unutmayın 18-velisiz banka hesabı açamaz paraya yatıramaz para çekemez.Herkes oyunu kurup zengin olacağını sanıyor tabi tabi olursunuz :) Adamlar ekmeğinize yağ sürcek sizde yalıycaksınız öyle mi yok öyle beleş.ZSZC MYSRO ESRO İSRO adamlar bunları kendileri tasarlamışlar sizin emu lar üstünden filesler üstün yapmamışlar Bu işi yapabilmeniz için iyi bir deneyiminiz olması gerek adam diyor 3-4 yıldan beri emu larla uğragsıom bu işteyim diyor.Bıraksanıza ya allah aşkına srx kurmak buna hiç benzedi mi ? forumun %90 hala yapamadı.Üstelik hamachi ile oynamak istiyorsunuz :D:D:D hiç gülesim yoktu ama güldüm bunu artık bazılarından duyunca.İyi düşünün grindroaadv2 varken esro varken millet neden sizin serverinze gelsin ki ?Ve çoğunuz öğrecisiniz pc nizi sürekli açık bırakabilecekmisin.Faturaya ödüyebilceğiniz mi ?Hamachi ile kurulan silkroad mahalle dışına çıkmaz :) Hamachisiz kurulan ise 2 güne ms -dos komutuyla 10 lira kazancam diye bilgisayarınaza 100 lira zarar gelir biraz mantıklı olun ;) isteyen taksın istemeyen takmasınh

bnm vds var ben kurucam ama silk ve gold satısı yapmıcam sadece zevk almak ıcın char kasıp pwp yapcaz :pispis

darkangel kardes bkarmısnı vergigin dosyalarda certification hata rapotu veriyo ıp leri tam yaptım ama hat raporu

24wrbcl.jpg

çözüm bilen?

by tutsak kardes videonun ikinci kısmını yaptınmı

kuallndıgın cert i upload edermisin peki

----------

birde benım bi turlu smc deki ortadaki yeşil yanmıyor sen nası yapstın onu

----------

powerscream kardes cert i upload edermisin senınkını

Geri