• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Yaptım 192.168.1.34 vardı ıpv4 te simdi hem cert. hemde server.cfg yaptım ipleri simdide request cerfication hatası verıyor :S

peki bu hata ney :D
sro2011091612071027.jpg

arkadaşlar bu hata çoğunuzda oldu biraz baktım sanki prosedür eksik gibi ama bilmiyorum çözemedim yardımcı olursanız sevinirim
6942.jpg

Server.cfg de ip adresini yanlış yazıyorsun Cmd ipconfig /all yap ordaki ipv4 ip adresini yazcaksın cert ve cfglere

----------

Cert den kaynaklı bir sorun cert ayarlarını kontrol et shardmanageride kontrol etmeyi unutma

nedir bu cert :S

----------

Beyler oyuna gırıyorum 2 dk geçmeden dc verıyor neden kaynaklanabılır ?

şu cannot start smnet : 9 hatasına bi yardm pls cert leri yaptm cfg yide yaptm .s

7283.jpg

Power sen bunu nasıl yaptın bi söyleyicer bişey olmaz hadi bundan sonra hepsi açılıyo

Geri