• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

ya By_Tutsaq ın server dosyalarını kullanıyorum ama gate serveri açınca gate server kapanıyor ekrana bişey gelmeden belli bi süre sonra sorun nedir

Arkadaşlar bi bakarmısınız ben nerde hata yapmışım Bi tek bunu Çalıştıramadım orda işaretledim zaten eminim çözüm yolunu biliyorsunuzdur:

adszoj.jpg

La olm Ben hayla GM olamadım :D

_PrivilegedIP sil bunu yap sonra oraya ip yaz 1 kere

USE [SRO_VT_ACCOUNT]
GO
/****** Object: Table [dbo].[_PrivilegedIP] Script Date: 09/13/2011 08:35:06 ******/
SET ANSI_NULLS ON
GO
SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO
drop table _PrivilegedIP
GO
CREATE TABLE [dbo].[_PrivilegedIP](
[IP1] [tinyint] NOT NULL,
[IP2] [tinyint] NOT NULL,
[IP3] [tinyint] NOT NULL,
[IP4] [tinyint] NOT NULL,
[IP5] [tinyint] NOT NULL,
[IP6] [tinyint] NOT NULL,

[IP7] [tinyint] NOT NULL,
[IP8] [tinyint] NOT NULL
) ON [PRIMARY]
GO

beyler game server c++ library hatasını hangi tablodan ayarlıyoduk??

Failed to create a character.Please try to connect again(s1030) char oluşturken veriyor

Slm Millet Hasta İdim Çok Şey Kaçırmışım Dün Dosyalaı indirdim Ayarlamaları Yapıyorum Ama Bakın Şöle Yapıyor

Global Manager Açılıyor :

C8A69.jpg
[/URL][/IMG]

Sonraki Sıralamada DownloadManager Var Sanırım Onu Açmaya Çalışınca Birden Kapanıp GlobalManager Hata Yazıyor :

55Cy1.png

Nasıl Çözebilirim Sorunu _?_

Geri