• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

arkadaslar özel mesaja cevap veremiyorum mesaj 15in altında...isyerindeyim bu itemin silinememesi sorunu yasayanlar odbc ayarlarından karakter verilerinde ceviri gerçekleştir tiki kaldırıp tekrar deneyebilirlermi? eğer oluyorsa haber verin.
obdc ayarları dediğiniz yer neresi,tam tarif edin hemen deneyip cevapğ vereyim.Şuan bence en önemli sorun itemlerin geri gelmesi,o çözülürse diğerler,i yavaş yavaş olsada olur.

ya benim share acılıyor 1 dakika suremden kapanıyor asagıda durmadan yazılar geciyo sonra kapanıyo neden kaynaklanıyor olabilir :S:S

Global Managerdan sonra GateWay Server açarken bu hata veriyor bi zahmet yardım edebilirmisiniz.

e9gj5t.png

obdc ayarları dediğiniz yer neresi,tam tarif edin hemen deneyip cevapğ vereyim.Şuan bence en önemli sorun itemlerin geri gelmesi,o çözülürse diğerler,i yavaş yavaş olsada olur.

kurdugumuz tüm odbc leri yapılandır deyin normal odbc kurar gibi en sonda karakter verilerinde ceviri gerçekleştir diye bir secenek olacak onun tikini kaldırın.

adszugg.jpg
[/URL]
shardmanager bu hatadan sonra hemen kapanıyor nedeni nedirr

Allah askına biri baksın suna neden Global Managerdan sonra Gateway Server hata veriyor sanırım certlerde bir problem yaptım bi bakabilirmisiniz.

szcug0.png

Allah askına biri baksın suna neden Global Managerdan sonra Gateway Server hata veriyor sanırım certlerde bir problem yaptım bi bakabilirmisiniz.

szcug0.png

cert de hangi ip yi kullanıyorsan server.cfg dede aynı ip kullanılmalı ipconfig /all yaz ordaki ipv4 ip ni yaz

Beyler Herşey Tmm Smcde tüm yeşil oldu server da açıldı vdsye kurduk

15779 portla bağlanıyorum error alıyorum 32002 ile geliyo ama send error alıyorum 15779 portu biyere editlicemmi?

Ben 127.0.0.1 olarak yaptım butun ıp leri ondan kaynaklanıyor olabilirmi :D

evet local host ip sini kullanamazsın cmd den ipconfig /all diyerek ordaki ipv4 ip adresini kullanabilirsin olmadı sabit ip varsa onu yada hamachi :) ama en saglıklısı ipv4 dür

Rehber hazırlicaktım lakin forum yöneticileri karşı çıktıgından dolayı rehber yayınlamıyorum kurallar dahilinde ilerlememiz gerekiyor...

----------

Beyler Herşey Tmm Smcde tüm yeşil oldu server da açıldı vdsye kurduk

15779 portla bağlanıyorum error alıyorum 32002 ile geliyo ama send error alıyorum 15779 portu biyere editlicemmi?

neyden bahsettigini tam anlayamadım dostum biraz daha açık yazarmısın login sw denmi bahsediyorsun hangi sinden bahsediyorsun...

Geri