• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

arkadaşlar char oluştururken hata alıyorum yardım edermisiniz büyük bi ihtimalle prosedür yada tablolarda bişey var

akbaba yukarda bi hata aldım yardımcı olabilirmisin kardes ne yapmalıyım?

Sattığım şeyler bende geri gelmiyor :)

----------

Işınlanma Fixlendimi ?
Işınlanmada bug yok kardeşim ben kısaca açıklayayım..
Chına hariç hepsini kapattığın için bir yere gidemiyorsun.Mesela janganda gateler arası ışınlanabiliyorsn.
Bendede aynı sorun vardı diğer yerleri açtım gidebiliyorm şimdi.

Evet arkadaşlar , kendi kurulumumu tamamladım şuanda servere giremiyorum lakin

Char açabiliyoruz , loading ekranına kadar gelebiliyorum.

Bu yere kadar yardıma ihtiyacı olanlar bana "mesaj" ile Team viewer ID ve PW lerini göndersinler elimden geldiğince yardım edeyim.

Ek olarak: lütfen spam yapmayınız herkesin mesajına teker teker cevap verilip , teker teker yardım edilecektir.

Mesaj atıcak olan arkadaşlar bu dosyayı indirsinler lütfen , kendi cert ve server.cfg ayarlarımdır.

http://www.multiupload.com/AWQ6HMKHBT

arkadaşlar herkese teşekkürler üşenmedim 100 sayfayıda okudum:D sayenizde kurduk serverı;P

item silme problemi var malesef.odbc ayarlarını yaparken karakter verilerinde çeviri gerçekleştir diye bir şey var onun tikini kaldırıp denermisiniz bir?eğer olursa haber verin işyerindeyim malesef deneyemiyorum.
emeği geçen arkadaşlar teşekkürler

Evet arkadaşlar , kendi kurulumumu tamamladım şuanda servere giremiyorum lakin

Char açabiliyoruz , loading ekranına kadar gelebiliyorum.

Bu yere kadar yardıma ihtiyacı olanlar bana "mesaj" ile Team viewer ID ve PW lerini göndersinler elimden geldiğince yardım edeyim.

Ek olarak: lütfen spam yapmayınız herkesin mesajına teker teker cevap verilip , teker teker yardım edilecektir.

Mesaj atıcak olan arkadaşlar bu dosyayı indirsinler lütfen , kendi cert ve server.cfg ayarlarımdır.

Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

Merhaba anlatım yapıcakmısın acaba baştan sona

Beyler Herşey Tmm Smcde tüm yeşil oldu server da açıldı vdsye kurduk

15779 portla bağlanıyorum error alıyorum 32002 ile geliyo ama send error alıyorum 15779 portu biyere editlicemmi?

Ben anlamıyorum. Vsro ile ilgili yardım konuları vb. şeyler yasak denildi? Dosyalar paylaşılsın herkes ne yapacağını biliyor diyenler vardı? Şimdi o çok bilen arkadaşlar kendi başlarına halletsinler o zaman. Konu nerelerden nereye gelmiş.

benim shardta problem var herseyi acıyoru m shardı actıgım zaman asagıda birseyler oluyo hata felen sonra kapanıyor :S ııs yanlıs felen mi kurdum acaba ondan mı oluyor yoksa ramdan mı ?

arkadaşlar globalmanager dan sonra machine manager acıyorum direk kapanıyor neden?

benim shardta problem var herseyi acıyoru m shardı actıgım zaman asagıda birseyler oluyo hata felen sonra kapanıyor :S ııs yanlıs felen mi kurdum acaba ondan mı oluyor yoksa ramdan mı ?
Server .cfgde shard menagerin olduğu kısımda crest id pw yazman gerek. ordaki 80 yazısınıda 8080 yap

darkanqel1@
bro bu privilegend ip tablosunun fotosunu çekip atarmısın.

Geri